dr Beata Ślęczka

lekarz z pełnym poświęceniem, dokładny, miły oraz bardzo kompetentny w leczeniu. Dla mnie jest wzorem lekarza.

Pani Beata. Moja mama się u niej leczy i jest bardzo zadowolona. Nigdy nie została odesłana z kwitkiem ani zlekceważona.Polecam

zero wyrozumiałości dla osób starszych. kiedy moja mama (80lat) źle się czuła a była po poważnej operacji (rak jelita) odmówiła wizyty domowej. Ogólnie brak szacunku dla pacjentów

Pani Beatka jest super! :) zawsze miła, życzliwa, w sytuacji stresowej potrafi rozluźnić atmosfere

Pani Beata:) Miła, rzeczowa, kompetentna, traktuje pacjentów z szacunkiem i na poważnie. Generalnie jedynym minusem w byciu jej pacjentem jest stanie za każdym razem w kolejce, w której przeważnie jest wojna o to kto i kiedy ma wejść do gabinetu - bardzo dużo osób jest do niej zapisanych (wiadomo z jakiego powodu, moja ocena mówi sama za siebie). Ale pani doktor zwykła wtedy ze stoickim spokojem mawiać: "Mnie taka wysoka frekwencja satysfakcjonuje":)