prof. dr hab. n. med. Beata Śpiewankiewicz

Dokonały lekarz, ogromna wiedza i empatia. Szukasz pomocy, tylko Pani doktor. 10 lat temu wyleczyła mi krwotoki, żaden lekarz nie dawał sobie rady, byłam u wielu. I teraz też jako jedyna z wielu rozpoznała poważną chorobę. Mam leczenie i tylko Jej ufam. Czytając negatywne opinie myślę, że to wypisuje ,,konkurencja,, bo to nieprawda. Polecam każdej kobiecie która ma problem i szuka dobrego lekarza ginekologa,

Pani Profesor Śpiewankiewicz JAKO JEDYNY lekarz z 10 u których byłam z problemem mięśniakowato zmienionej macicy, która była już bardzo duża - powiedziała że, jest to koronkowa robota i macice się z nich oczyści. Jako jedyna się tego podjęła - usunęła 10 mięśniaków o wielkości do 5cm/5cm.... po godzinnej operacji w państwowym szpitalu moja cała macica odzyskała rozmiar 5 cm. Uratowała mi macicę. 9 innych lekarzy zapraszało mnie na operacje usunięcia całego organu. Moja wdzięczność dla Pani Profesor, jej wiedzy, profesjonalizmu i zaangażowania do leczenia ludzi. To jest lekarz który LECZY i POMAGA. POLECAM CAŁYM SERCEM.

Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Brak możliwości uzyskania dokładnej informacji na temat leczenia. Pani profesor śpieszy się i nie słucha chorej. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług.

Bardzo polecam panią prof. Beatę Śpiewankiewicz. Znakomity lekarz chirurg, uratowała mi macicę. DZIĘKUJĘ PANI PROFESOR BARDZO. Poza tym Pani doktor jest przemiłą i cudowna osobą. Gorąco polecam.

WSPANIAŁA PANI PROFESOR!!!! DZIĘKI NIEJ SPEŁNIŁO SIĘ MOJE MARZENIE!!!!!!!! I MAM ŚLICZNEGO SYNKA!!DZIĘKUJĘ PANI!!POZDRAWIAM:)

Nie, nie i nigdy!!! Ta pani nie powinna być nawet weterynarzem bo tam też trzeba mieć trochę uczuć ludzkich. Odradzam i nawet ostrzegam.

Hmmm, nie powiem, prywatnie Pani Profesor podejmuje pacjentkę z odpowiednimi 'honorami'.. publicznie - odwrotnie proporcjonalnie do wkładu finansowego pacjentki... Stąd nie wypowiem się ani o kompetencji ani o kompleksowym podejściu, tylko o tym co było przykre... i co nam, pacjentkom, należy się niezależnie od poniesionych kosztów - o braku uwagi i uprzejmości...

europejska klasa , rodzima serdeczność i rozumienie potrzeb pacjentki

europejska klasa , rodzima serdeczność i rozumienie potrzeb pacjentki

Najlepszy lekarz jakiego znam. Swietny fachowiec jednoczesnie wspanialy, cieply czlowiek

Zdecydowanie polecam, po konsultacji dotyczącej leczenia dolegliwości związanych z menopauzą, postanowiłam zostać stałą pacjentką Pani prof.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.