dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Nie polecam. Pani recytuje teksty z podręczników medycznych i odsyła do rehabilitantów. Wizyta niemiała żadnego sensu po roku rehabilitacji które odbyłem pani zaproponował środki przeciwbólowe. Szkoda czasu .

Jestem pacjentką Pani doktor i wiele Jej zawdzięczam .W przebiegu leczenia innego schorzenia przewlekłego,na które cierpię doszło do pewnych powikłań ,na które pani dr zwróciła szybko uwagę ,zdiagnozowała i odpowiednio pokierowała do leczenia .Mój ,,przypadek"był wyjątkowo nietypowy i tylko lekarz z szeroką wiedzą i otwartym umysłem mógł tak szybko podjąć odpowiednie postepowanie.Pragnę zaznaczyć,że była osobiście bardzo zaangażowana i pomagała mi we wszystkim,bo przebrnięcie przez nasz system służby zdrowia wymaga takiej pomocy.Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Leczę syna u Pani doktor.Wcześniej oglądało go 2 lekarzy i nie potrafili postawić diagnozy.Pani doktor robiła na polecenie jednego z zajmujących się synem lekarzy USG.Po zebraniu informacji o objawach zasugerowała koniecznośc dalszych badań.Powiedziała co podejrzewa.W MRI wszystko się potwierdziło.Syn jest planowany do pilnej operacji.Boję się myśleć co by było gdybyśmy nie trafili do dr Spólnickiej.polecam.

Byłem u pani doktor na USG w Medicover w Gliwicach,następnie mialem artroskopie kolana-wszystko co stwierdzila w USG potwierdziło się w artroskopii-w 100% trafna diagnoza.Można jej zaufać.Bada dokladnie i wydaje bardzo dokładny opis ze zdjęciami.Mój lekarz prowadzacy ,który mnie operował byl pod wrażeniem dokładności opisu i celności diagnozy.

Wizyty w Szpitalu Wojskowym w Gliwicach-nie zgadzam się z tym ,że opinia pani dr jest zła.Leczy mnie już długo i jestem zadowolony.Po operacji były problemy ,ale się zjęła dobrze moimi ranami i wszystko się wygoiło.Jest bardzo cierpliwa i miła,polecam.Trudno się do niej dostać nawet prywatnie a to o czymś świadczy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bytom"?

Piekary Śląskie
ulica Żeromskiego 22/1a

Jana III Sobieskiego 6
Tarnowskie Góry

Gliwice
Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu

Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
Medica
Pakuska 64
Olkusz
ulica Żeromskiego 22/1a
Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
Piekary Śląskie