dr hab. n. med. Beata Średniawa

Internista, Kardiolog

Jeżeli pacjent nie dotarł do poradni karetką to znaczy że jest zdrowy. Pacjent ma prawo być przerażony swoją chorobą serca, ale p.doktor ma dosyć lekceważący stosunek do pacjentów których dolegliwości nie są zbyt duże. Może przejmuje pacjentem się wtedy gdy już jest jedną noga na drugiej stronie. Opinia nie tylko moja ale innej pacjentki z która miałam dzisiaj przyjemność sie spotkac. Wrażenie z wizyty"po co pani przyszła przecież nic pani nie jest"

Nie miła,złośliwe uwagi w kierunku pacjenta,brak zrozumienia problemu pacjenta,osobiście więcej już do gabinetu Sz.P.Dktr,nie pójdę.

Od kilku lat leczę się z powodu poważnej choroby serca u Pani Docent. Zawsze dokładnie tłumaczy i doradza jak postępować aby moja choroba nie postępowała. Jest uprzejma i grzeczna podczas wizyt. Polecam innym pacjentom.

Od pewnego czasu leczę się u Pani Docent i co do wiedzy medycznej to nie wypowiem się zbytnio gdyż po prostu nie wiem jak jest jej wiedza. Wizyta jest dość krótka, Pani docent jest nieuprzejma, nie zbyt tłumaczy co jak po co i dlaczego, osobiście widziałam jak krzyczała po starszym człowieku który zapytał ją gdzie ma iść. Nigdy nie widziałam jej uśmiechniętej, jest bardzo oschła i chłodna. Boje się jej o cokolwiek zapytać. Przypuszczam że jest dobrym lekarzem pod względem wiedzy ale jeśli chodzi o kontakt z pacjentem to wypada bardzo blado. Pytanie jej o cokolwiek powoduje odpowiedź z pewnym wyrzutem, jak by miała pretensje że człowiek w ogóle pyta. pani Docent, jesli to Pani przeczyta to proszę wiedzieć że rozumiemy że ma Pani ciężką i stresującą prace ale pacjenci to też ludzie - czasem wystarczy zwykły uśmiech i większa komunikatywność bo niektórych osób wizyta u Pani kosztuje wiele nerwów i strachu.

Od roku leczę się u Pani Docent z powodu zaburzeń rytmu i choroby wieńcowej i odczuwam bardzo dużą poprawę w stanie zdrowia. Polecam innym pacjentom chorym na serce.

Od wielu lat leczę się u Pani Docent z powodu poważnej choroby serca i bardzo wiele jej zawdzięczam. Gorąco polecam innym pacjentom.

Kardiolog o dużej wiedzy także internistycznej. Szczegółowo tłumaczy przyczyny schorzenia i możliwości leczenia. Nawiązuje przyjazny kontakt z pacjentem. Polecam stałe leczenie pod jej opieką.

Zdecydowanie odradzam tą lekarke, jest niekomunikatywna, krzyczy na pacjenta, poświęca mało czasu, bada wg mnie bardzo powierzchownie, a jej wiedza medyczna jest zastanawiająca (ale nie jestem osobą medyczna, wiec moja ocena jest subiektywna) Uderza brak punktalności!

Lekarz o dużej wiedzy, zajmujący się szczegółowo pacjentem.

Lekarz o dużej wiedzy, zajmujący się szczegółowo pacjentem.

polecam leczę się od 4 lat na arytmię serca

polecam leczę się od 4 lat na arytmię serca