lekarz Beata Stecka

Lekarz rodzinny

Brak empatii i zainteresowania pacjentem. O pomoc, wizytę, skierowane, zwolnienie trzeba się prosić. Wieczny problem z formalnościami. Zastanawiała się czy wystawić zwolnienie po kilku dniach od pojawienia się choroby zakaźnej. Chyba lekarz powinien mieć taką wiedzę. Recepcja to porażka, panie mają w powiązaniu pacjentów i ich problemy a o uprzejmości już nie wspomnę. Zero kompetencji, zero umiejętności. Nie polecam.

Korzystamy z opieki i konsultacji medycznych tej lekarki od ponad piętnastu lat (i dla dziecka, i dla dorosłych, w tym choroba przewlekła). Zawsze życzliwie i fachowo, także w przypadkach wyjątkowych. Nie ma problemu z badaniami, skierowaniami, zaświadczeniami. Wszystko zawsze cierpliwie wyjaśnione. Przez tyle lat nie było błędnej diagnozy, a korzystamy z porad medycznych dość często. Dojeżdżamy z innej części miasta, bo naprawdę mamy potwierdzone wielokrotnie zaufanie do tej lekarki.

Bardzo dobry lekarz,fachowo rozpoznaje choroby a nastepnie szybko reaguje aby pomoc w jej zwalczeniu.Prawdziwy lekarz z powołania.

Nigdy nie miałam problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty. A korzystałam i korzystam z tego dość często. Z inicjatywy Pani doktor córka była dwukrotnie w sanatorium. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Jedna wielka porażka jedzie na starej opinii kiedy naprawdę się starała i każde dziecko traktował indywidualnie .U mojego dziecka załamała układ odpornościowy kiedy leczyła go 4 miesiące na kaszel katar tyle trwało to leczenie u pani doktor a u mojego starego lekarza zaledwie tydzień a już żeby skierowała na jakiekolwiek dodatkowe badanie to porażka totalna.W tej praktyce jedyne skierowania to ob, morfologia i badanie moczu na to skierowanie można liczyć ale na skierowanie do specjalisty możemy zapomnieć.

Jak dla mnie jest świetnym internistą :)

Jak dla mnie jest świetnym internistą :)

Nie jest ideałem ale na tle polskiej służby zdrowia wypada świetnie.

Nie jest ideałem ale na tle polskiej służby zdrowia wypada świetnie.

Mnie lekarze pracujący w tej przychodni bardzo odpowiadają, a sama Pani Stecka też wg mnie jest dobrym specjalistą (ściślej biorąc myślę, że jest lepszym pediatrą niż lekarzem internistą). Ja w każdym bądź razie jestem zadowolona.

TRUDNO SIE PRZEBIĆ PRZEZ REJESTRACJE, A WIZYTA TRWA KILKA MINUT I NIEWIELE Z NIEJ WYNIKA. o SKIEROWANIACH NIE MA CO MARZYĆ.

Trzeba się prosić o wszelkie skierowania do specjalisty lub na badania.

Trzeba się prosić o wszelkie skierowania do specjalisty lub na badania.