lek. dent. Beata Świątkowskalek. dent. Beata Świątkowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

lek. dent. Beata Świątkowska

Protetyk, Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii, implantoprotetyce oraz protetyce.

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii, implantoprotetyce oraz protetyce.

Członek organizacji:
OSIS-Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej
PSI - Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
ICOI - International Congress of Oral Implantologists
DGOI - Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

Odbyte ważniejsze szkolenia i zagraniczne staże:
EAO - European Association of Osseointegration-2008,2009,2010,2011,2012
University of Southern California - Herma Ostrow School of Dentistry of USC - International Periodontal&Implant Symposium
Mediterranean Prosthodontic Institute in Castellon,Spain-Advanced Aesthetic Implant Dentistry Course
School of Dentistry - The University of North Carolina at Chaper Hill, U.S.A. - Implant Prosthodontic Program, 4th Session, 1st Promotion

Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 r, a od 2006 r skupia się na chirurgii stomatologicznej i implantologii. W 2007 przeprowadziła pierwsze zabiegi z zakresu implantologii i implantoprotetyki. Od 2008 r rokrocznie jest jednym z wiodących lekarzy w ilości wykonanych implantacji. Pracując wieloma systemami zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Zyskuje uznanie firm implantologicznych nagrodzone możliwością udzielania dożywotnej gwarancji na wykonane zabiegi. Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie podnosi na wielu zagranicznych kongresach oraz warsztatach. Pracuje według wzorców największych autorytetów implantologii i implantoprotetyki, dokładnie planując precyzyjnie i bezboleśnie wykonuje operacje.

W ostatnim okresie dwukrotnie wyróżniona prestiżową dla świata stomatologii nagrodą tygodnika Forbes - "Kryształowy Tytan". Statuetka ta przyznawana jest lekarzom stomatologom, którzy swoją pracą i oddaniem tworzą nie tylko najpiękniejsze uśmiechy, ale także dają pacjentom bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Jest również potwierdzeniem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej.

Poza leczeniem stomatologicznym zajmuje się także estetyką twarzy wykonując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Prywatnie interesuje się turystyką górską,narciarstwem alpejskim oraz czynnie uprawia karate.

Kilka wizyt i ząbki poprawione, a w szczególności dwa które spędzały mi sen z powiek. Teraz wszystko wygląda idealnie, jestem bardzo zadowolona i dziękuję Pani Świątkowskiej. Bardzo miła osoba, lekarz również bardzo dobry z bardzo dużą dawką empatii i ciepła dla drugiej osoby, a z drugiej strony lekarz od "niemożliwego" co jednak osiągnęłyśmy. Polecam z czystym sumieniem

Bardzo konkretny i dobry stomatolog. Dwie wizyty i już widać poprawę choć jestem w trakcie leczenia. Bóle ustąpiły i poprawiło się samopoczucie oraz nawet wygląd ząbków. Dziękuję i samego dobrego życzę !

Witam, świetna Pani doktor. Gabinet robi wrażenie, a personel pomocny. Udało mi się bezboleśnie przetrwać całą wizytę i to dzięki Pani Świątkowskiej! Umie podejść i uspokoić pacjenta, wg rozmowy widać było ( a ja się tak nie znam), że ma duże kompetencje i umiejętności. Ja polecam, jestem zadowolony

bardzo sensowna i konkretna osoba specjalista. gabinet dobrze wyposażony z miłą obsługą. cenowo też da radę, a podoba mi się tłumaczenie i przedstawienie planu. Duże podziękowania i polecam!

Jestem zadowolony, mila Pani stomatolog z "twardą ręką" ale przyjazna dla pacjenta. Zabieg bezbolesny. Polecam Panią doktor, kompetentna osoba!