lek. dent. Beata Świątkowskalek. dent. Beata Świątkowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

lek. dent. Beata Świątkowska

Protetyk, Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii, implantoprotetyce oraz protetyce.

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii, implantoprotetyce oraz protetyce.

Członek organizacji:
OSIS-Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej
PSI - Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
ICOI - International Congress of Oral Implantologists
DGOI - Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

Odbyte ważniejsze szkolenia i zagraniczne staże:
EAO - European Association of Osseointegration-2008,2009,2010,2011,2012
University of Southern California - Herma Ostrow School of Dentistry of USC - International Periodontal&Implant Symposium
Mediterranean Prosthodontic Institute in Castellon,Spain-Advanced Aesthetic Implant Dentistry Course
School of Dentistry - The University of North Carolina at Chaper Hill, U.S.A. - Implant Prosthodontic Program, 4th Session, 1st Promotion

Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 r, a od 2006 r skupia się na chirurgii stomatologicznej i implantologii. W 2007 przeprowadziła pierwsze zabiegi z zakresu implantologii i implantoprotetyki. Od 2008 r rokrocznie jest jednym z wiodących lekarzy w ilości wykonanych implantacji. Pracując wieloma systemami zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Zyskuje uznanie firm implantologicznych nagrodzone możliwością udzielania dożywotnej gwarancji na wykonane zabiegi. Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie podnosi na wielu zagranicznych kongresach oraz warsztatach. Pracuje według wzorców największych autorytetów implantologii i implantoprotetyki, dokładnie planując precyzyjnie i bezboleśnie wykonuje operacje.

W ostatnim okresie dwukrotnie wyróżniona prestiżową dla świata stomatologii nagrodą tygodnika Forbes - "Kryształowy Tytan". Statuetka ta przyznawana jest lekarzom stomatologom, którzy swoją pracą i oddaniem tworzą nie tylko najpiękniejsze uśmiechy, ale także dają pacjentom bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Jest również potwierdzeniem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej.

Poza leczeniem stomatologicznym zajmuje się także estetyką twarzy wykonując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Prywatnie interesuje się turystyką górską,narciarstwem alpejskim oraz czynnie uprawia karate.

bardzo sensowna i konkretna osoba specjalista. gabinet dobrze wyposażony z miłą obsługą. cenowo też da radę, a podoba mi się tłumaczenie i przedstawienie planu. Duże podziękowania i polecam!

Jestem zadowolony, mila Pani stomatolog z "twardą ręką" ale przyjazna dla pacjenta. Zabieg bezbolesny. Polecam Panią doktor, kompetentna osoba!

Potwierdzam powyższe opinie, dobrze że zdecydowałem się pójść do Pani doktor po przeczytaniu tu tych opinii w portalu. Obawiam się stomatologów, a tu miłe zaskoczenie! Pani doktor ma bardzo dobre i miłe podejście do pacjenta, potrafi uspokoić. Wytłumaczony plan leczenia, miła obsługa, ładny i zadbany gabinet. Dzięki fachowości Pani doktor wiem, gdzie będę przychodził na leczenie!

Naprawde fachowe podejście do pacjentów. Gabinet czysty, a atmosfera bardz miła. Chyba mogę powiedzieć, że w końcu nabrałam zaufania do dentysty (chociaż słowa zaufanie i dentysta nie są za często ze sobą powiązane;-)) Polecam!!!

Naprawdę bardzo lubie i szanuję Panią doktor. Szczególnie za jej podejście do pacjenta oraz uwagę i troskę. O kompetencjach już nie wspomne :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii