Beata Szczepińska

24.01.2016

Od lat regularnie kontroluję się u tej Pani Doktor . Zawsze byłam przyjmowana profesjonalnie i miło. Ceny przystępne, warto JĄ odwiedzić .

21.11.2015

Profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor jest bardzo życzliwą i cierpliwą osobą, objaśnia wszystko po kolei, dzięki czemu czuje się komfort.

11.04.2015

Znakomity lekarz! Korzystałam z badania USG piersi. Badanie p. doktor przeprowadziła bardzo dokladnie. Dr B. Szczepińska ma bardzo dobre podejście do pacjentek. Działa kojąco, stara się pomóc i doradzić w szerszym zakresie. Jestem zadowolona, że trafilam do niej w Medixie. Wszystkim szczerze polecam.

22.03.2015

Nie będę się rozpisywać,po prostu świetny radiolog.Jestem bardzo wdzięczna za diagnozę i dobre słowo,życzę Pani doktor dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego!

09.03.2015

Ocena wspaniała. Profesjonalistka, zaangażowana w pomoc pacjentowi, rzetelnie podchodzi do swojej pracy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław

Grabiszyńska 37/39 (Medix)

Medix