dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Pediatra, Endokrynolog

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.

Polecam tego lekarza. Otwarta, rozmowna, wszystko tłumaczy. Pomogła nie tylko mojemu synkowi ale także mnie. Zauważyła inny problem u mojego dziecka i udzieliła nam porady. Naprawdę serdecznie polecam tę lekarkę

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami!!!!!!!!!!!!!!!!!.Od 2007 r przyjeżdżam z synem na badania kontrolne do poradni cukrzycowej i nigdy nie zdarzyło się żeby pani doktor nie wytłumaczyła mi jako matce czego kolwiek związanego z chorobą syna. Jest bardzo kompetentną osobą,opanowaną,spokojną,ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i do rodziców.Jednym słowem ten lekarz dla nas a nie my dla niego.Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta to napewno byłby mniej chorób.Uważam że to najlepszy lekarz pod słońcem i naprawdę godny polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo dobra pani doktor wiedza i stosunek do pacjenta na wysokim poziomie. Gorąco polecam panią doktor.

bardzo dobra pani doktor wiedza i stosunek do pacjenta na wysokim
poziomie. Gorąco polecam panią doktor.

Lekarz godny polecenia.Dokładnie wytłumaczy w czym rzecz,poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Polecam. Jako diabetolog dziecięcy -SUPER !

Polecam. Jako diabetolog dziecięcy -SUPER !

Jest konkretnym lekarzem na początku trochę bałam pani doktór ale z czasem przestałam.

To jest endokrynolog dziecięcy, ale od 5 lat miałam problemy z tarczycą i migrenami.2 lekarzy z gdańska mi ustawiało leki, a jak pani doktor mi pomogła, to czuję się dobrze i nie mam wreszcie migren