Beata Wendreńska

Nie wiem skąd te dobre opinie. Może i kiedyś była dobrym "fachowcem" w tej branży. Ale na chwilę obecną, doświadczenia mam nieprzyjemne. Zrobiłem tam prawie wszystkie zęby. Za każdym razem plomby nie były doszlifowane i albo obdzierały policzki i język albo uniemożliwiały prawidłowy zgryz. Wszystko robione na szybko. Ale najgorsze doświadczenie to to, że po "wyrwaniu" korzenia po kilku miesiącach okazało się, że zrobił się ropień, bardzo bolało i inny stomatolog wyrwał cały korzeń którego miało nie być. Zostawiła wszystko w środku, tylko wyłamała to co było na wierzchu. Do tego naprawa "jedynki" w której była niewielka dziurka, skończyła się tym, że wyszlifowała połowe zęba, dokleiła coś, co nie ma równomiernego koloru, kształt nie przypomina zęba i żaden stomatolog nie chce podjąć się poprawy tego co zepsuła. Przestrzegam przed tą Panią "stomatolog"!

Lekarz na medal - wzorowe podejście do człowieka. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Chodzę do Pani Beaty bardzo długo i niezależnie od tego, czy pojawiałam się prywatnie czy z kasy chorych, zawsze kompetentnie podchodziła do problemu i nigdy nie poczułam, że jestem inaczej traktowana. Wszystkie zęby jak do tej pory leczyła bardzo dobrze, zawsze miła, pomocna, odpowiada na każde pytanie.

Wielki pozytyw pod każdym względem. Serdecznie polecam.

Wielki pozytyw pod każdym względem. Serdecznie polecam.

Nie wiem jak to możliwe że tak dobra Pani doktor pracuje jeszcze w naszych Mysłowicach. Najlepsza dentystka w całych Mysłowicach.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Mysłowice"?

ulica Marcina Kasprzaka 60/40
41-303 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 1 im. św. Karola Boromeusza
ulica Mikołowska 1
41-400 Mysłowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
Multimed
Ks.Bończyka 36
NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów
Rynek 3 lok. 3
41-400 Mysłowice

NZOZ "PAMA-DENT" Edward Lekston Poradnia Stomatologiczna.Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Franciszka Kawy 10
41-412 Mysłowice