Beata Wendreńska

Totalne nie porozumienie to chyba wogule nie jest dętystka albo liczy się tylko smieszny zarobek wyszedłem 2 godziny temu i już plomba jest skruszona Totalnie zbabrana robota kanałówka zrobiona w 17 min brawo Pani doktor moja wizyta u Pani na 24.06.2020 oczywiscie nie aktualna i życzę powodzenia.

Super lekarz stomatolog. Podejście wzorowe pod każdym względem nie mówiąc już o cenach które są w moim zasięgu a teraz znaleźć kogoś kto zrobi tanio i dobrze bardzo ciężko. Jeśli chodzi o jakość wykonania mojej plomby wszystko jest okej nigdy nie miałem problemu. Mam zaufanie do Pani doktor już od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam.

Witam, pani doktor leczy moje żeby od kilkunastu lat i zawsze wychodziłem z gabinetu zadowolony. Gabinet dobrze wyposażony, zawsze trafna diagnoza i ceny o połowę niższe niż u konkurencji obok a robota zrobiona fachowo i bez żadnych niedociągnięć. Obawiam się że komentarze poniżej napisała właśnie jaka konkurencja bo nigdy nie spotkałem się z jakimkolwiek problemem. Polecam się zapisać i zobaczyć samemu. Pani doktor zawsze miła i serdeczna do tego zna się na robocie.

Jestem w szoku typu pozytywnych komentarzy. Pani Stomatolog faktycznie jest miła i sprawia wrażenie profesjonalistki, jednak złudzenie szybko pryska gdy pójdzie się do innego gabinetu. Robiłam kilka ubytków u tej Pani, za każdym razem wracałam zadowolona. Pod rząd przez kilka razy po kontroli mówiono mi, że nie mam nic do leczenia. Gdy nalegałam, ponieważ bolał mnie ząb, wymieniła plombę. Dodam, że rzadko bolą mnie zęby. Po wymianie dalej bolał mnie ząb, jednak nie przejmowałam się myśląc że to nadwrażliwość. Coś mnie tknęło i poszłam do innego gabinetu, ponieważ wydawało mi ...

Coś mnie tknęło i poszłam do innego gabinetu, ponieważ wydawało mi się, że mam jednak zęby, które wymagają leczenia. Gdy inna Pani Stomatolog zobaczyła moje zęby stwierdziła, że prawie każda plomba do wymiany, ponieważ jest źle założona i już pod nimi robiła się próchnica! Nie mówiąc o tym, że dziurki z zębach, które Pani Wendreńska traktowała jako "kamień", są próchnicą i muszę leczyć zęby. A kilka razy pod rząd przy kontroli stwierdziła, że mam zdrowe zęby, jak już wyżej wspominałam.

Ogólnie nie polecam. Kompletnie utraciła moje zaufanie w kwestii leczenia zębów, a podkreślam leczyłam się tam wiele lat. Tak jak wspominał jakiś pacjent poniżej, kwestia "wykończenia" plomby też pozostawia wiele do życzenia. Dopiero po zmienieniu gabinetu zrozumiałam co to dobrze założona plomba.

Nie wiem skąd te dobre opinie. Może i kiedyś była dobrym "fachowcem" w tej branży. Ale na chwilę obecną, doświadczenia mam nieprzyjemne. Zrobiłem tam prawie wszystkie zęby. Za każdym razem plomby nie były doszlifowane i albo obdzierały policzki i język albo uniemożliwiały prawidłowy zgryz. Wszystko robione na szybko. Ale najgorsze doświadczenie to to, że po "wyrwaniu" korzenia po kilku miesiącach okazało się, że zrobił się ropień, bardzo bolało i inny stomatolog wyrwał cały korzeń którego miało nie być. Zostawiła wszystko w środku, tylko wyłamała to co było na wierzchu. Do tego naprawa "jedynki" w której była niewielka dziurka, skończyła się tym, że wyszlifowała połowe zęba, dokleiła coś, co nie ma równomiernego koloru, kształt nie przypomina zęba i żaden stomatolog nie chce podjąć się poprawy tego co zepsuła. Przestrzegam przed tą Panią "stomatolog"!

Lekarz na medal - wzorowe podejście do człowieka. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Chodzę do Pani Beaty bardzo długo i niezależnie od tego, czy pojawiałam się prywatnie czy z kasy chorych, zawsze kompetentnie podchodziła do problemu i nigdy nie poczułam, że jestem inaczej traktowana. Wszystkie zęby jak do tej pory leczyła bardzo dobrze, zawsze miła, pomocna, odpowiada na każde pytanie.

Wielki pozytyw pod każdym względem. Serdecznie polecam.

Wielki pozytyw pod każdym względem. Serdecznie polecam.

Nie wiem jak to możliwe że tak dobra Pani doktor pracuje jeszcze w naszych Mysłowicach. Najlepsza dentystka w całych Mysłowicach.

Chodzę do Pani doktor od lat.Czy "z kasy",czy prywatnie zawsze uśmiechnięta,serdeczna.SUPER