lekarz Beata Wiśniowska

Dermatolog

Mam problem z łupieżem, na wizycie brak jakiegokolwiek wywiadu - popatrzenia na charakterystykę problemu (sprawdzenie skóry głowy), przepisana recepta na szampon który można kupić bez. Wizyta trwała poniżej 5 minut. Nie polecam.

Nigdy nie spotkałam się z podobnym brakiem kompetencji. Przyszłam w ciąży w celu zbadania znamion, Doktor nawet nie uznała za słuszne abym się rozebrał do takiego badania. Byłam zdziwiona więc zaczęłam sama wskazywać znamiona które powinna sprawdzić i od niechcenia sprawdzała je a było to łącznie 1% wszystkich zmian jakie mam na całym ciele. Proponowałam też sprawdzenie pod pachami czy stopy (bo to przecież zadanie pacjenta prowadzić wizytę). W końcu poddałam się, wysłuchałam historię z życia prywatnego Doktor, która mnie nie interesowała i wyszłam po 10 minutach wizyty. Doktor dostanie za taką wizytę kupę kasy od firmy z którą mam podpisaną umowę. Zgłaszam do firmy ubezpieczeniowej i do izby lekarskiej. Proszę Was o nie bagatelizowanie takich sytuacji i zgłaszanie do słusznych instytucji niekompetentych lekarzy. Mamy XXI wiek, ciężko pracujemy na leczenie. W mojej pracy za brak kompetencji wyciąga się konsekwencje.

Rewelacyjna kompetentna doktor wszystko tlumaczy ma czas dla pacjenta przepisuje też skuteczne leki i robione w aptece na zamówienie

Niestety zupełnie nie polecam specjalisty dermatologi Pani Beaty Wiśniowskiej. Wizyta za 100 zł trwała nie całe 2 minuty a Pani doktor ledwo co na mnie spojrzała po czym wypisała receptę i podziękowała za wizytę. Już dawno nie byłam tak zażenowana wizytą u lekarza.

bardzo polecam ,rewelacyjne podejście do pacjenta, Pani Doktor wszystko tłumaczy, kompetentna, co ważne przepisuje nie drogie skuteczne leki

Widać ktoś z konkurencji :) Jak dla mnie Pani dr.Wiśniowska jest bardzo dobrą lekarką, robiłam u niej serię pilingów chemicznych (glikol) i wszystko było tak jak ma być. Przeprowadzony został ze mną wywiad, wsyztko zostało wytłumaczone i przede wszystkim piling DZIAŁA! nie tak jak byłam w salonie SPA, gdzie (co prawda płaciłam troche mniej), ale piling nic nie robił, ale tak jak mówią - co tanie to drogie.

bardzo polecam właściwy człowiek-lekarz na właściwym miejscu

bardzo polecam właściwy człowiek-lekarz na właściwym miejscu