lek. dent. Beata Wojas

2,6

Drogo....Doktor zrobiła mi ząb, plombę za którą zapłaciłam 350 zł, po czym powiedziała że być może ząb będzie musiał być leczony kanałowo. Inna plomba zrobiona przez Panią doktor odpadła..Miałam wrażenie, że nie zależy jej na pacjencie tylko na skoszeniu kasy, nie czułam się przyjemnie na tej wizycie.

Jestes niezadowolona z efektow po zdjeciu aparatu ktory nosilam 3 lata. Zęby nie sa równe mało sie teraz uśmiecham

Ukryte koszty. Choć cennik z wyższej półki to na każdym kroku wychodzą dodatkowe koszty. Np podklejenie drucika 100 zł. Przykładowy koszt Retainer 500 zł.

Przykładowy koszt Retainer 500 zł.

Stomatolog specjalista w każdej sytuacji pomoże jak tylko jest to możliwe.Pani zawsze uśmiechnięta i rozmowna. Wszystkie certyfikaty potwierdzają jej perfekcjonalność w tym co robi a widać że wkłada w swoją prace cała siebie aby tylko pomoc pacjentowi jak tylko potrafi. Serdecznie Polecam

Stomatolog dobry o dużej wiedzy, dostrzegła problemy tam gdzie inni lekarze w ogóle nie zauważyli, jedynie cena jest dość wysoka

Uwaga - wiszące dyplomy na ścianie w poczekalni nie przesądzają o profesjonaliźmie.Drogo.

Droga i mało poświęca czasu pacjentowi. Za wymianę kolorowych gumek zapłaciłem 150 zł choć trwało to może 5 minut. Efekty leczenia są choć za te pieniądze szału nie ma.