lekarz Beata Wolska

Protetyk, Stomatolog

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.

Bardzo kompetentny protetyk. Nie wciska na siłę drogich rozwiązań. Przyjmuje też dzieci (mój syn za nią przepada). Zgadzam się z poprzednimi wpisami, rzeczywiście bardzo miła i sympatyczna osoba.

Byłem w swoim życiu u kilku stomatologów, ale żaden nie dorównuje dr. Wolskiej. Poświęca dużo czasu pacjentowi i tłumaczy wszystko co będzie robiła, co dla mnie było bardzo ważne.

Jestem bardzo wymagającym pacjentem. Pierwszy raz byłem w 100 % zadowolony z wizyty. Od tego czasu poleciłem Panią doktor kilku znajomym i wszyscy są równie zachwyceni jak ja. Wspaniałe podejście do pacjenta, pezesympatyczna osobowość, aż chce się iść do dentysty....

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Mloda Pani doktor,ale naprawde kompetentna i mila. Wszystko dokladnie tlumaczy.

Wspaniała protetyk, niezwykłe poczucie estetyki. Polecam szczególnie do widocznych prac na przednich zębach. Potrafi zdziałać cuda a dodatkowo niezwykle troskliwa i miła.

Leczę sie u dr Wolskiej już 4 lata i do tej pory nie wiem co to ból przy leczeniu zębów. Bardzo sympatyczna osoba. Ostatnio zaprowadziłem do niej mojego 3 letniego synka i byłem pod wrażeniem świetnego podejścia do dzieci. Szczerze polecam.

Bardzo fachowa, ale jednocześnie ciepła i bardzo sympatyczna. Cierpliwie odpowiada nawet na najdziwniejsze pytania. super znieczula

Bardzo Miła i Kompetentna Pani Doktor. Gorąco polecam korzystanie z jej usług.

Bardzo Miła i Kompetentna Pani Doktor. Gorąco polecam korzystanie z jej usług.

bardzo delikatna, miła i sympatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy i doradza - nie naciąga na kasę. teraz chodzą do niej moja córka i mąż. POLECAM