lekarz Benedykt Kreński

Internista

Dla mnie masakra zero kontaktu podczas wizyty. Szybka nieudana diagnoza do tego droga recepta. Szczerze nie polecam nikomu tego lekarza.

Godny polecenia ,lekarz z powołania:) Zawsze słucha pacjenta uważnie,zagłębia się w temat (chorobę),doradzi ....Po prostu ludzki...

Mam 60 i niestety różne choroby od 10 lat jak przeprowadziłem się ze stolicy do Władysławowa leczę się u doktora Benedykta Kreńskiego i z pełną odpowiedzalnością stwierdzam, że nie spotkałem lepszego lekarz w życiu.

Mam 60 i niestety różne choroby od 10 lat jak przeprowadziłem się

doskonały fachowiec o profesjonalnym podejściu, zawsze uprzejmy i dokładnie objaśniający schorzenie, przyczyny i metody leczenia. Polecam!

Leczy mnie i moją całą rodzinę już w drugim pokoleniu. Zawsze jest gotowy na wysłuchanie człowieka i pomoc, a to jest u lekarza najważniejsze.

Wciąż poszukujesz "Internista Władysławowo"?

ks. Merkleina 26
84-120 Władysławowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WŁA-MED"
Niepodległości 10
84-120 Władysławowo