lekarz Benedykt Łazuka

Najlepszy lekarz u jakiego byłam! Serdecznie polecam. Odnosi się do pacjentki z szacunkiem i potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić. A co dla mnie najważniejsze - nie przepisuje od razu recepty i nie tłumaczy, że tabletki będą najlepszym rozwiązaniem, tylko patrzy również na inne aspekty - zdrowotne jak i osobiste.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam!
Serdecznie polecam.
Odnosi się do pacjentki z szacunkiem i potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić.

Czy ktoś posiada aktualne namiary na Pana doktora? Numer który jest podany nie odpowiada.Z góry dziękuje za pomoc

Szczerze polecam. Delikatny, zawsze chętny do pomocy prowadził moją pierwszą ciążę udało mi się że przeprowadził też cesarkę blizny prawie nie widać. Fajne jest też to że pamięta aby zapytać się o moją córcię już długo po ciąży.

Szczerze polecam.
Fajne jest też to że pamięta aby zapytać się o moją córcię już długo po ciąży.

Świetny lekarz. Prowadzi moją obecną ciążę. Nie potrzebuję się o nic dopytywać, wszystko wyjaśnia sam. Chyba najlepszy lekarz, na jakiego mogłam trafić. Dr Łazuka przyjmuje popołudniami we wtorki i czwartki na ul. Rynkowej w niebieskim bloku (wejście od klatek schodowych). USG jest zwykłe (wizyta + USG 120 zł). Telefonu na forum podawać nie będę.

Wspaniały lekarz i człowiek.Profesjonalizm, sumienność, cierpliwość,delikatność to nieliczne cech ,którymi się odznacza.Takich lekarzy trzeba szukać ze świeczką w ręku.POLECAM!

Bardzo nie miły, potraktował mnie jak nie chcianego intruza, ostrzegam przed tą osobą

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdej pani w każdym wieku.

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdej pani w każdym wieku.

Super lekarz. Delikatny, miły, kompetentny. Prowadził moją ciążę i odbierał moją córeczkę. Jestem bardzo zadowolona.

Polecam dr Łazukę z czystym sumieniem.Prowadził moją zagrożoną ciążę.Miły,delikatny,kompetentny.Wizyty u pana doktora to czysta przyjemność:)

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Ciąże prowadził pan dr Łazuka. Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Zawsze wszystko cierpliwie wyjaśni. Szczerze polecam.