lek. dent. Błażej Gembus

Pan Doktor to konkretny lekarz, bardzo dokladny Wyleczył mi dwójkę i inne zęby którą myślałam, że sa do usunięcia. Po złamaniu się sztyftu pod koroną - ząb 2, inni dentysci rozkladali ręce- korzeń do usuniecia i mostek. Na szczęście trafiłam w dobre ręce z polecenia koleżanki.

Arogancki, niemiły brak jakiejkolwiek empatii. Bardzo niedelikatny. Przerost formy nad treścią zdecydowanie. Ceny kosmiczne - nigdy nie wiadomo ile się zapłaci - a za taka brutalną usłgę nie powinno się płacić takich kwot.

Brak empatii i uprzejmości. Ceny wysokie.

Brak empatii i uprzejmości.
Ceny wysokie.

Absolutnie doktor Błażej Gembus jest godnym polecenia fachowcem. Niezmiernie dokładny, każdy etap pracy z zębem opisuje i omawia z pacjentem (pacjent otrzymuje lustereczko i widzi każdy etap wykonany przez doktora). Poza tym bardzo uprzejmy i sympatyczny. Warto również dodać, że jest niezwykle delikatny, co myślę ma bardzo duże znaczenie. Z pewnością będę go polecał swoim znajomym i rodzinie :)

Jestem bardzo zadowolony z usług doktora Gembusa, prawdziwie lekarskie podejście- w dobrym tego słowa znaczeniu. Fachowa robota. Najlepszy dentysta u jakiego miałem okazje się leczyć, poleciłem go wielu moim znajomym i każdy jest zadowolony. Leczyłam się w rożnych prywatnych gabinetach stomatologicznych, ale nigdzie nie byłam zadowolony z leczenia tak jak tutaj. Serdecznie pozdrawiam cały zespół.

Serdecznie pozdrawiam cały zespół.

Naprawdę godny polecenia specjalista :) w samą porę dr Gembus podjął się leczenia moich poprzednich "wypełnień" i gdyby nie on już dawno groziłby mi leczenie kanałowe.. Profesjonalizm doświadczenie i odpowiednia dawka wysublimowanego humoru :D polecam!

Mogę polecić Pana doktora, bo jest świetnym lekarzem Znakomity stomatolog. Chodzę do Pana doktora od roku i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dokładny i delikatny. Z zębami walczę od dzieciństwa i odwiedziłam już sporo gabinetów stomatologicznych, po wizycie u Dr już nie chcę zmieniać gabinetu. Gorąco polecam.

Mogę polecić Pana doktora, bo jest świetnym lekarzem
Znakomity stomatolog.
Gorąco polecam.

Co do jakości i estetyki pracy nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń. Jest beskompromisowo dokładny. Mam od niego wypełnienia sprzed 15 lat. Jakość przedkłada nad marketing, więc czasem można odnieść wrażenie, że jest nieco szorstki. Stomatolog, u którego leczyłem się, kiedy Olimp był nieczynny, był pod wrażeniem jakości wypełnień. Polecam zdecydowanie.

profesjonalista, Doktor jest bardzo dokładny i uprzejmy. Gabinet jest czysty i miła atmosfera tam panuje.

Arogancki i niemiły w dodatku baaaardzo drogi, lecząc jednego zęba popsuł ząb znajdujący się obok zdecydowanie nie polecam.