lekarz Błażej Kaczmarek

1,7
1,3

Pan doktor zamiast leczyć udaje miłego i kompetentnego lekarza a w rzeczywistości odbębnia swoje godziny pracy chyba za karę.

Ten lekarz wydaje się wykonywać swoją pracę za karę. Podejście do pacjenta fatalne, nic nie tłumaczy, o wszystko trzeba się wypytywać. Oczywiście pacjent nie wie dokładnie co powinien wiedzieć o chorobie, ale lekarz powinien uświadomić. Nie potrafi doradzić w jaki sposób ma się zachowywać chory pacjent, co należy robić a czego unikać. Jeśli nie chcecie cierpieć przez kolejne lata z powodu złych zaleceń lekarza omijajcie go szeroką drogą.

Nie jestem zadowolony, jestem wręcz bardzo niezadowolony. Nie będę się rozpisywał bo po co ale nie polecam !!!!!