dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

Adiunkt w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej UM w Łodzi,
Fellow Fundacji Nemours w Szpitalu Dziecięcym w USA.

Stypendystą ...

Adiunkt w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej UM w Łodzi,
Fellow Fundacji Nemours w Szpitalu Dziecięcym w USA.

Stypendystą europejskiego programu ERSAMUS/SOCRATES.

Ukończyłem kurs EPOS-BAT.

Członkiem towarzystw naukowych polskich i europejskich:

EPOS, PPOS, ASAMI Poland, PFAS, PTChR

Główne zainteresowania i kierunki prowadzenia badań naukowych:

- ortopedia dziecięca,

- choroby stawu biodrowego,

- mózgowe porażenie dziecięce,

- stopa dziecięca i zaburzenia cho...

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!

Po 2 niekompetentnych lekarzach w końcu trafiliśmy do specjalisty jakim jest Pan dr Pruszczyński. Doświadczenie, wykształcenie.... człowiek świetnie przygotowany. Leczenie odbywa się na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Pan dr od razu mówi jak jest, bo pewnie stawia diagnozę. Tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie, jakie stadium choroby, co trzeba zrobić. Specjalista na naprawdę światowym poziomie. Widać na każdym kroku że świetnie przygotowany. Doświadczenie zdobyte również za granicą. POLECAMY i dziękujemy za pomoc.