dr n. med. Bogdan Batko

Reumatolog, Internista

Dr Batko to lekarz z powołania!!umie poprowadzić trudne przypadki, jest konkretny i dokładny, o to chodzi w lekarzu!

Lekarz godny polecenia , Wysłuchuje pacjenta , zastanawia się nad problem , objaśnia i stara się naprawdę pomóc . Nie podchodzi do choroby rutynowo .

stara się naprawdę pomóc . Nie podchodzi do choroby rutynowo .

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.

Wspaniały cżłowiek i wspaniały lekarz.Bogu dziekuję że spotkałam Go na swojej drodze , dzieki niemu mogę normalnie egzystowac.Goraco polecam

Co tu dużo mówić, życzyłbym sobie, aby wszyscy lekarze byli, tacy jak doktor Batko. Serdeczne podziękowania za leczenie!

Dr Bogdan Batko ,ordynator oddziału reumatologi w szpitalu na ul.Skarbowej w Krakowie ,jest wzorem pod każdym względem.Jest lekarzem niezwykle kompetentnym,z dużą wiedzą ,którą wykorzystuje pomagając pacjentom.Każdy pacjent jest traktowany z uwagą i dokłanie diagnozowany w szerokim zakresie.Skromność,uprzejmość,ogromna wiedza to zalety dr Bogdana Batko.Takich "szefów"więcej w służbie zdrowia ,a nie byłoby tyle narzekań. Miłam szczeście ,że byłam pacjentką właśnie na tym wzorowym oddziale u dr Batko.

Przy wielu chorobach w wieku 69 lat miałem kontakt z wieloma lekarzami , ale takiego jeszcze nie spotkałem .

Świetny specjalista i godny polecenia. Podczas wizyt pacjęt czuje się w centrum uwagi a nie jak niechciany problem.

Pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, niesamowita wiedza. Pan doktor podszedł b. poważnie do mojego problemu, nie potraktował jak hipochondryczki, rozpoznał u mnie nietypową chorobę. Dzięki niemu mogłam urodzić zdrowe dziecko :)i po wielu wędrówkach od lekarza do lekarza, w końcu zaczęłam się leczyć. Dzięki wielkie Panie Doktorze!

Kompetentny lekarz,z dużą wiedzą zawodową,uprzejmy ,przyjazny pacjentowi.

Kompetentny lekarz,z dużą wiedzą zawodową,uprzejmy ,przyjazny pacjentowi.