prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazanprof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan

Ginekolog – położnik, wieloletni kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Instytucie Matki i Dziecka. Kierowane przez niego kliniki i szpitale zyskiwały opinie placówek dobrze zorganizowanych, otwartych na medyczne, psychologiczne i duchowe potrzeby pacjentów. Doświadczony klinicysta.
Laureat nagrody czytelniczek czasopisma „Twoje Dziecko” – „Parasol Szczęścia” oraz nagrody Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych „Biały Bocian”. Otrzymał również m.in. odznaczenie „Laudabilis” Okręgowej I...

P. Prof. Bogdan Chazan jest niezwykłym człowiekiem, lekarzem, specjalistą. Pod jego opieką urodziłam dwójkę zdrowych dzieci. Towarzyszył mi również podczas dwóch poronień - we wczesnej fazie ciąży - dodawał otuchy i prawdziwego wsparcia. Czułam się otoczona troską. wiedziałam, że P. Prof czuwa nade mną. Kiedy poroniłam - podnosił mnie na duchu i dawał nadzieję. Dzięki niemu zdecydowałam się na kolejne dziecko. Z niezwykłym taktem potrafi rozmawiać na trudne tematy. Kompleksowe badania i szybka konsultacja po otrzymaniu wyników- nawet przez telefon mogłam odczytywać mu wyniki badań, nie czekając na termin wizyty. Planuję kolejną ciążę i wiem, ze będzie moim lekarzem prowadzącym. Jest oblegany w szpitalu na Madalińskiego, - wystarczy podejść i zapytać każdą z kobiet dlaczego przychodzi właśnie do niego. Bo to świetny specjalista z ogromną wiedzą, a jednocześnie z ogromnym szacunkiem do życia ludzkiego. Szczerze polecam jako najlepszego ginekologa - położnika

Prof. Chazan pacjentom w ciązy nie zleca przeprowadzenia badań na poziom chormonów, nie zleca badań na niedoczynność tarczycy, nie zleca badań na cukrzyce ciążową aby w razie nieprawidłowości zapobiec poronieniu. Nie zna się na USG, ma również problemy z prawidłowym opisaniem KTG. W trudniejszych przypadkach nie radzi sobie.Pacjentkom w ciąży odradzam wizyty u Prof. Chazana.

Pan doktor mimo, że jest uprzejmy to nie odpowiada na pytania , lecz mówi to co sam chce. To po co ja idę do lekarza? Odczułam natomiast, że specjalizuje się w zbieraniu wywiadu na temat pracowników swojego szpitala. Nie polecam tego lekarza.

Niestety, nie polecam. Jakoś się "gubi" i ciągle coś mu nie pasuje. Miły, ale cóż - nie o to mi chodziło.

wspaniały człowiek każdemu polecam.Miły i bardzo taktowny. Super fachowiec w swojej dziedzinie.

wspaniały człowiek każdemu polecam.Miły i bardzo taktowny.
Super fachowiec w swojej dziedzinie.

Pan doktor zajmuje sie mna od kilku miesiecy jest swietnym lekarzem polecam ten szpital i tego lekazrza

Lekarz byc moze kompetetntny, ale bardzo ograniczony diagnostycznie. Wg mnie nie uznaje alternatywnych metod leczenia np nieplodnosci. W zwiazku z tym zwodzi pacjenta, szukajac winnych, a nie przyczyny. Rozciaga sie to bardzo w czasie i jest kosztowne, co nie sluzy, niestety, diagnozie.

Komentarz: Wspaniały czlowiek lekarz, specjalista. Niezwykle taktowny. Profesjonalny i dobry diagnostyk. Zatroskany o zdrowie pacjentki, uśmiechnięty i serdeczny. traktujący pacjentkę z wielkim szacunkiem. Zawdzięczam mu swoje zdrowie. Gdyby nie jego konsekwencja, nie znalazłabym odwagi poddania sie operacji, która uratowała moje zdrowie. Zagrożoną ciążę prowadził z niezwykłą troską i powagą. Widać, że kocha swoją pracę. Jednocześnie jest rewelacyjnym dyrektorem szpitala na Madalińskiego, który rozwija sie w ogromnym tempie. jestem pod wrażeniem jego osobowości.

Komentarz:

Popełnił błędy między innymi przy badaniu USG i zamiast się przyznać to szukał winnych gdzie indziej. Kontakt bardzo ogólnikowy, czułam się jak opakowanie dla dziecka, a nie człowiek.

wspaniały , szczery i oddany swojej misji , którą jest ratowanie zycia w łonie matki, ale także odpowiedznie przygotowanie do zdrowego poczęcia.