lekarz Bogdan Cwalina

Lekarz godny polecenia. Jestem jego pacjentką od ponad 6 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę, odpowiednio pokierował i interesował się w szpitalu, gdy minął wyznaczony termin porodu. Spokojny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, trzeba po prostu je zadawać. Drugą ciążę niestety poroniłam, ale w szpitalu czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam, że mogę mu ufać.

W lutym tego roku rodzilam poprzez CC które wykonał PAN Bogdan . blizna ładnie się zagoila malo widoczna . fachowe cięcie . polecam wyzity u pana ginekologa . lekarz w skali 10- na 10 ;-):

Wystawiłam doktorowi Cwalinie piątkę. Leczę się u niego od 6 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę. Leczył różne dolegliwości. Jest przede wszystkim pomocny. Chętnie udziela rad telefonicznie, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia i tłumaczy. Pamiętam, że pierwsza wizyta w jego gabinecie zrobiła na mnie wrażenie: czysto, toaleta dla pacjentek w gabinecie a nie gdzieś po drodze. Pan doktor uprzejmy, dyskretny. Słucha, bada i jeszcze raz: odpowiada na pytania. Jako pacjentka czuję się tam bezpiecznie i swobodnie. Polecam.

wspaniały lekarz. prowadził moje 2ciążę z czego obie skończyły się cesarskim cięciem bez powikłań. polecam.

od 9 lat jestem pacjentką Pana B.C. mam zaleczoną(cofnięty stopień) endometriozę, szczęśliwie urodziłam dwoje dzieci, wszelkie problemy, choroby są dobrze rozpoznane i leczone. Niektóre kobiety mówią, że jest niesympatyczny, po tylu latach ciężkiej pracy nawet najlepszego dopada rutyna. Lekarz ma leczyć a nie bawić się w pogaduszki. Ja jestem zadowolona

Dr Cwalina prowadził moją pierwszą ciążę, którą niestety w 15 tyg. straciłam. Wydaje mi się, że nie prowadził mojej ciąży z dbałością, że nie badał wszystkiego co powinien, a gdy leżałam przez tydzień w szpitalu to nie przyszedł jako mój lekarz prowadzący ze mną porozmawiać.

Bardzo polecam tego lekarza leczę się już u niego ponad rok i widać, że dba o stan pacjetki jak i prywatnie i w szpitalu też doglądał po operacji co jakiś czas i nie tylko w dniu operacji ale też aż do wypisu i się pytał czy nic nie boli itp.a wyszłam ze szpitala w tym tygodniu. Polecam w 100%!!!

komu dobry temu dobry ja mam odmienne zdanie dla mnie byl dobry do chwili porodu potem olal

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetentny, profesjonalny i dba o swoje pacjentki. Jestem bardzo zadowolona z opieki w ciąży jak i przy porodzie. Godny zaufania i polecenia.

jak czytam te słodkie komentarze to odnosze wrazenie ze pisze je rodzina lub znajomi lekarza ,pięknie mówi pan doktor jak płacisz a jak w szpitalu i ciebie nie pamieta lub nie chodzisz do niego to nie zajrzy do sali podobnie jak i koledzy po fachu bo też nie są lepsi , dobrze ze juz tu nie mieszkam i mam porównanie i widze jak powinna wyglądać opieka zdrowotna nie tylko miłe słówka i gesty. Suwalczanie dużo zdrowia bo szpital suwalski to nie piękna Plaza