lekarz Bogdan Dobija

Ginekolog położnik, USG

Bardzo dobry lekarz, korzystam od lat i bardzo dobrze pracuje się z Panem doktorem

Z jego gabinetu wyszłam z płaczem ponieważ tak nie miło mnie potraktował. W pierwszych tygodniach ciąży usłyszałam ze poronie albo poroniłam. Trzeba zaznaczyć ze wizyta odbyła się w placówce NFZ.

Najlepszy ♥️♥️♥️ miły uprzejmy kompetentny pracowity, uwielbiam Pana doktora. Porządnie przebada nie tak jak inni lekarze. Polecam w 100%

ś w i e t n y l e k a r z z a w s z e uprzejmy i wszystko wyjaśni dokładnie 1

ś w i e t n y l e k a r z z a w s z e uprzejmy i wszystko wyjaśni dokładnie 1

Prowadzi moją drugą ciążę. Jestem jego pacjentką od 10 lat, ani razu mi "nie podpadł", jak najbardziej godny polecenia. Świetny specjalista.

Nie polecam, dziwnie sie zachowuje, owszem zawsze uprzejmy i miły.Jednak w jego oczach podczas badnia widze cos dziwnego. Nie polecam ani nie odradzam.

Naprawde bardzo dobry lekarz,polecam każdej kobiecie

Naprawde bardzo dobry lekarz,polecam każdej kobiecie

Wg mnie bardzo dobry, kompetentny. To on wykrył u mnie to czego inni nie widzieli.

jest beszczelny brak kultury '.nie umie sie wobec mnie zachowac zdeptal moja godnosc kobiety.nawet nie umie przeprosic.jest to dziwak .za duzo mnie obrazil.***

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz! Zgadzam się z przedmówczynią że również bardzo przystojny ;) Jak najbardziej godny polecenia.