dr Bogdan Kłapeć

Ortopeda

Świetny lekarz,wielki człowiek z serdecznym i cieplym podejściem do pacjenta. Operował z powodzeniem skoliozę mojej córce, profesjonalista, rzeczowy, potrafiący zarazić optymizmem i spokojem. bardzo polecam!

Wizyta u niego trwa na tyle długo, aby wykluczyć lub potwierdzić chorobę

Wizyta u niego trwa na tyle długo, aby wykluczyć lub potwierdzić chorobę

Upłynęły już 3 lata od operacji mojego kręgosłupa przez dr. Kłapeć. jestem bardzo zadowolona z wyniku zabiegu, wszystko szybko się zagoiło. Doktor pod żadnym pozorem nie przyjmuje łapówek :)

Profesjonalne i kompetentne podejście do choroby. Leczyłam skoliozę u doktora. Przemiły, ciepły człowiek z odpowiednim podejściem. Lekarz z powołania, z czystym sumieniem polecam.

Bardzo dobry specjalista,budzi pełne zaufanie,po operacji widać znaczną poprawę.Z pełnym przekonaniem polecam doktora.Jestem mu już bardzo wdzięczna po pierwszym etapie operacji skrzywionego kręgosłupa,gdybym miała polecać zabieg scoliozy,to tylko u doktora i jeste jedna z wielu, mająca taką dobrą opinię o doktorze,gdyż zanim zdecydowałam się na zabieg zebrałam wywiad.Profesjonalista.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin