dr Bogdan Kłapeć

Świetny lekarz,wielki człowiek z serdecznym i cieplym podejściem do pacjenta. Operował z powodzeniem skoliozę mojej córce, profesjonalista, rzeczowy, potrafiący zarazić optymizmem i spokojem. bardzo polecam!

Wizyta u niego trwa na tyle długo, aby wykluczyć lub potwierdzić chorobę

Wizyta u niego trwa na tyle długo, aby wykluczyć lub potwierdzić chorobę

Upłynęły już 3 lata od operacji mojego kręgosłupa przez dr. Kłapeć. jestem bardzo zadowolona z wyniku zabiegu, wszystko szybko się zagoiło. Doktor pod żadnym pozorem nie przyjmuje łapówek :)

Profesjonalne i kompetentne podejście do choroby. Leczyłam skoliozę u doktora. Przemiły, ciepły człowiek z odpowiednim podejściem. Lekarz z powołania, z czystym sumieniem polecam.

Bardzo dobry specjalista,budzi pełne zaufanie,po operacji widać znaczną poprawę.Z pełnym przekonaniem polecam doktora.Jestem mu już bardzo wdzięczna po pierwszym etapie operacji skrzywionego kręgosłupa,gdybym miała polecać zabieg scoliozy,to tylko u doktora i jeste jedna z wielu, mająca taką dobrą opinię o doktorze,gdyż zanim zdecydowałam się na zabieg zebrałam wywiad.Profesjonalista.

Świetny lekarz, bardzo godny zaufania, niedawno przeszłam zabieg operacyjny i powiem że po nim świetnie wyglądam, czyni cuda;) polecam;)