lekarz Bogdan Kłoda

Absolutnie nie polecam. Niekompetentny, nie slucha pacjentki za to wyraża opinie o wyglądzie. Wyszlam w trakcie wizyty.

Od roku, wizyty w jeziorze, co miesiąc zmagam się z zakażeniem pochwy. Znużona używaniem leków bez recepty poszłam do lekarza z prośbą o pomoc, bo już nie mam sił. Lekarz nie zbadał mnie. Usłyszałam jedynie, że trzeba zrzucić "trochę kilogramów to i na dole się uspokoi", a tak to jest to moja "nagroda za wygląd ". Całkowicie na nie jestem. Gdy byłam w poczekalni to dziewczyna w ciąży wyszła z płaczem z gabinetu. Gdy uspokoilysmy ją dowiedziałyśmy się, że nastraszył ją lekarz śmiercią łóżeczkową i tylko o tym była wizyta, a dziewczyna w piątym miesiącu zagrożonej ciąży. Umówiłam się tylko dlatego, że był wolny termin. I tylko o wyłącznie do tego lekarza był wolny termin. Nie polecam całkowicie. Jeszcze nigdy w życiu nie czułam się tak upokorzona. Kolejny lekarz bez problemu zrobił mi cytologię i po wynikach przepisał leki, bez jakichkolwiek komentarzy.

Wizyta okazała się spełnieniem najgorszych koszmarów. Kompletny brak szacunku, chamskie komentarze na temat wyglądu i życia prywatnego. Pan najchętniej wypowiadał się na tematy zupełnie nie związane z moim stanem zdrowia. Brak wytłumaczenia co mi dolega i jakie leczenie chce zastosować. Musiałam dopytywać się o diagnozę. Więcej dowiedziałam się od pielęgniarki niż od lekarza. Zdecydowanie nie poleca, nawet w ostateczności.

Notoryczny brak etyki, szacunku, że nie ma co wspominać o punktualności. Doktor drze się tak, że w poczekalni słychać każde jego słowo. Pacjenci w poczekalni mogą dowiedzieć się że szczegółami czy aktualnie przyjmowana pacjentka może zajść w ciążę i dlaczego. Słychać czy pacjentka według Pana Doktora jest ładna czy nie. Na wizytę trzeba czekać średnio godzinę.

Jestem zażenowana wizytą u doktora. Poszłam w celu kontroli wkładki domacicznej, założonej przez innego lekarza...dostrzegłam plamienie i mnie to zaniepokoiło. Usłyszałam, że nie zostanie mi zrobione USG bo doktor nie jest za taką metodą antykoncepcji i że nie posiada takowych umiejętności w tym kierunku. Polecono mi udać się na wizytę prywatną do innej przychodni. Dodam, że lekarz stwierdził, że nie wiadomo czy wkładka się nie obsunęła ale tego nie sprawdził. Takie to dbanie o dobro pacjentek. Nie wiem teraz czy ta wkładka mnie chroni przed ciążą. Po prostu brak mi słów na takie podejście...na koniec lekarz zaczął wychwalać jaki to on nie jest wspaniały bo tyle lat przepracował i zawsze pełna poczekalnia pacjentek do niego. Stanowczo odradzam tego lekarza bo tylko można się zdenerwować, zamiast otrzymać fachową pomoc.

Zapisałam się na wizytę bo nie było mojej Pani Doktor. Nawet w sytuacji awaryjnej nie polecam tej wizyty. Chamski i głupie podteksty o umówieniu się na randkę. Nie polecam.

Najbardziej niekompetentny lekarz u jakiego byłam! Chamskie, świńskie z podtekstem żarty. Każdej jednej mówi, że ma nadżerkę, zamawia lek hurtowo za 100 zł a później i tak czeka zabieg u niego w Lublinie (parę znajomych tak załatwił) Niestety ja byłam taka głupia i nie przeczytałam opinii, poszłam na zabieg i od tamtej pory mam same problemy, nie regularny okres plus żadnej przyjemności intymnej. Nie polecam!!!

Lekarz do niczego ,doprowadza do płaczu udaje najmądrzejszego ,nie można się o nic zapytać ...ach szkoda gadać ,niewiem jak tacy ludzie żyją na tej planecie

Jeżeli to nie jest zbieżność nazwisk i jest to lekarz przyjmujący w Kocku to poniżej krytyki . Chamski i prostacki. Co do kompetencji ....jestem zbulwersowana . Nie polecam .

Chyba nie to powołanie. Z takimi odzywkami do drugiej osoby lepiej nie podejmować się pracy z ludźmi. Nie polecam.