dr n. med. Bogdan Koczy

Dwukrotnie miałem doświadczenie z tym lekarzem. Pierwszy raz sam potrzebowałem pomocy a drugi raz mój wujek. Plan B. Koczy jest specjalistą najwyższej klasy i wspaniałym człowiekiem. Brak słów do wyrażenia wdzięczności. Pozdrawiam go z całego serca.

Trudno znaleźć słowa, aby wyrazić naszą wdzięczność i uznanie dla prof. nadzw. dr hab. n. med.Bogdana Koczego - Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Pan profesor jest też Ordynatorem Oddziału I, na którym dwukrotnie operowano mojego niepełnosprawnego syna Tadeusza, wszczepiając endoprotezę stawu biodra lwego w 2009r., a następnie 23 lutego 2016r. endoprotezę stawu biodrowego prawego.Pan profesor życzliwie nas przyjął i wysłuchał, uspokoił nasze skołatane nerwy i zapewnił, że zespół, który będzie operował zrobi wszystko, by operacja przebiegła bez powikłań.Tak też się stało - Tadeusza operował doskonały ortopeda lek. med. Jan Pająk. Fachowość zespołu, który współdziałał przy operacji, a nas rodziców wspierał jest nieoceniona.Pracownikom GRATULUJEMY wspaniałego Dyrektora, a Dyrektorowi niezłomnego, cudownego zespołu, który daje pacjentom takim jak nasz syn nadzieje na lepsze życie - Tadeusz, Teresa, Janusz Latosińscy

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek

Znakomity lekarz, decyzje podejmuje zawsze po dokładnym przeanalizowaniu problemu, wspaniały człowiek, polecam gorąco

Może organizator. Nie lekarz. Zawiodłam sie całkowicie. Poza tym człowiek zawistny.

Może organizator. Nie lekarz. Zawiodłam sie całkowicie.
Poza tym człowiek zawistny.

Bardzo dobry specjalista, kompetetny,wzbudza zaufanie

Bardzo dobry specjalista, kompetetny,wzbudza zaufanie

Znakomity specjalista chirurg i ortopeda. Poszukuje najlepszych rozwiązań w najtrudniejszych nawet przypadkach.Ciągle się doskonali i jest przy tym niezwykle życzliwym człowiekiem. Postawił "na nogi" Szpital i wielu pacjentów.Godzien polecenia i pełnego zaufania.