dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Bylem na oddziale na zabiegu,jestem oczarowany profesjonalizmem personelu.Prowadzilem oddzialy ,choc nie w tej specjalnosci ale to co tam sie dzieje to doskonalosc. Pobyt zawsze bede polecal wszystkim ,ktorzy nie wierza w Polska Sluzbe Zdrowia.Wszysto to prowadzi znakomity ORYDNATOR Odzialu Laryngologii i Onkologii Laryndgologicznej Dr n. med. Gogdan KOLEBACZ. Polecam ze szczerego serca. Zbigniew Jaworzno.

Lekarz godny polecenia, doświadczony ,daje nadzieję na wyleczenie pacjentom ,którym inni lekarze odmówili leczenia.Bardzo polecam tego lekarza.

Radzę poszukać innego specjalisty - wystarczy poczytać negatywne opinie z którymi się zgadzam w 100% po mojej wizycie .

Nie polecam - jak widać we wcześniejszych opiniach kasa przesłania wszystko . Jeżeli tą opinię uważacie Państwo za niewiarygodną, można się przekonać osobiście w gabinecie - radzę zabrać większą gotówkę i zarezerwować sobie 4-5 minut .

Nie polecam - jak widać we wcześniejszych opiniach kasa przesłania wszystko .

kasa ,kasa,kasa-bez rachunku wat ??? Wizyta 150 zł. za 5 minut ,po zapłaceniu pan doktor prosi żeby szybko wychodzić z gabinetu.Żałuję że nie uczyłem się za lekarza chociaż nie -jestem przecież człowiekiem !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Katowice"?

tel 322625930
3 Maja 33
Dąbrowa Górnicza
NZOZ Polmed s.c
Żwirki i Wigury 33
Siewierz
ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
Jaworzno
Gabinet Laryngologiczny
Ułańska 5

Katowice
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
Przychodnia Stomatologiczna