lekarz Bogdan Litwora

Neurochirurg

Rzeczowy, konkretny, z cierpliwością wyjaśnia każde pytanie. Cieszę się że na niego trafiłem. Mam porównanie, ponieważ byłem u innych lekarzy, co prawda neurologów, ale dopiero u niego uzyskałem satysfakcjonujące i wyczerpujące odpowiedzi.

Bardzo dobry lekarz,posiada bardzo dużą wiedzę,podchodzi dr Bogdan Litwora do pacjenta z cierpliwością ,wszystko wyjaśni co do choroby i przebiegu operacji,interesuje się pacjentem do końca pobytu w szpitalu. Pan dr Litwora przeprowadził operacje guza mózgu 15 maja br,operacja przebiegła bez powikłań.Dziękuję Panu dr za przeprowadzenie operacji i opiekę po operacji.Dziękuję całej załodze neurochirurgi, wdzięczna pacjentka Irena z Nowego Sącza

Do wykonanej operacji lekarz ten faktycznie byl uprzejmy, ale juz przy wyciegnieciu szwów zachowywal sie bardzo dziwnie, bo nie odpowiadala na zadne pytania, byl wprost nieuprzejmy. Od 20 sierpnia, tzn od czasu wykonania operacji nie otrzymalam jeszcze od niego karty informacyjnej. Podobno mam pisac pismo w tej sprawie do dyrekcji szpitala. Zglosilam sie osobiscie do p.dr, który bez slowa zostawil mnie na korytarzu i poszedl dalej. Tak traktuje sie starsze osoby!!!!!

BARDZO DOBRY FACHOWIEC I PORZĄDNY CZŁOWIEK

BARDZO DOBRY FACHOWIEC I PORZĄDNY CZŁOWIEK

Byłem wczoraj na konsultacji u doktora. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pan doktor jet ciepłym miłym człowiekiem, bardzo kompetentnym. Problemy z kręgosłupem mam od 10 lat. W tym czasie poznałem różnych specjalistów, przed wizytą spodziewałem się lekarza "magika" obiecującego magiczną terapię za grubą kasę, bądź lekarza "niedostępnego bufona", który ze swoim rzemiosłem jest sam dla siebie. Pan doktor nie obiecuje gruszek na wierzbie w jasny i klarowny sposób opisuje problem. A co najważniejsze w jasny i klarowny sposób podaje drogę na poprawę swej dość nieprzyjemnej sytuacji zdrowotnej związanej z L4 i L5. W moim przypadku odradził mi operację. Mam podjąć rehabilitację, polecił mi rehabilitanta i mimo,że mieszkam w okolicach Nowego Sącza, będę dojeżdżał do Tarnowa, ponieważ pan doktor daje za niego gwarancję. skoro naprawiam samochód w Tarnowie, to czas na kręgosłup. Panie doktorze, serdeczne dzięki.
Wiesław Górski.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek