dr n. med. Bogdan Odyński

Uważam że to bardzo dobry lekarz, który ma za sobą lata praktyki.

Uważam że to bardzo dobry lekarz, który ma za sobą lata praktyki.

Uważam, że jest on bardzo dobrym lekarzem. Uratował moje stawy biodrowe bez operacji. W moim mieście lekarze chcieli mi zrobić operację, a stawy skręcić śrubami. Leczyłam sie u niego 2 lata. Nigdy nie chciał zgodzić się na wizyty prywatne, zawsze zapraszał mnie do przychodni, twierdząc: po co wydawać własne pieniądze, skoro można bezpłatnie. Bardzo Jemu dziękuję. Polecam go osobiście.

do bani nie polecam nikomu tego pana bo to nie jest lekarz tylko konowal tak mi wyleczyl kolano ze kuleje drugi rok i musze poddac sie operacji

nie polecam.nie potrafi wyleczyć nawet palca ręki.po miesiącu leczenia u tego pana [bo nie lekarza]trafiłem na blok operacyjny i mam usztywniony palec.wizyta kontrolna trwała 2 min. NIE POLECAMMMMM.