dr n. med. Bogdan Pindel

Alergolog

1,8

Kompletny brak kompetencji do wykonywania zawodu lekarza. Miałem wrażenie, że lekarz nie zna nawet podstawowych chorób i sposobów ich leczenia. Zmierzył ciśnienie i stwierdził, że człowiek jest zdrowy.

Leczyłam się u doktora parę lat temu. Byłam w takiej samej sytuacji jak moje dziecko, notoryczny, napadowy kaszel itp. Po testach u pana doktora wyszło, że alergii nie ma i jestem zdrowa. Objawy się nasiliły i okazało się, że mam astmę oskrzelową. Moje dziecko jest teraz w podobnej sytuacji, kilku lekarzy specjalistów stwierdzili, że konieczna jest diagnostyka alergologiczna, ponieważ dziecko jest obciążone genetycznie. Udałam się do doktora w celu diagnostyki... ale jak się okazało po jednym panelu, który wyszedł negatywnie jest całkowicie zdrowy, a kaszel ma leczyć doraźnie pediatra! Wspomniałam ...

Udałam się do doktora w celu diagnostyki... ale jak się okazało po jednym panelu, który wyszedł negatywnie jest całkowicie zdrowy, a kaszel ma leczyć doraźnie pediatra! Wspomniałam o innych testach takich np. panel pokarmowy, ponieważ dermatolog też zwrócił uwagę na jego buzię, ale według pana doktora TO NIE SĄ OBJAWY.
A chociażby testy na orzechy? Po jednym panelu i wizycie, która trwa 5 minut można stwierdzić, że dziecko nie ma żadnej alergii, a z ewentualną astmą mam chodzić doraźnie do pediatry? Nie polecam! Zaczynam diagnostykę z prawdziwego zdarzenia u innego lekarza godnego polecenia.

Pan doktor, jako orzecznik Zus poświęcił mi całe 3 minuty, nie orientując się w ogóle w mojej chorobie. Zero kontaktu, rozmowy czy badania. Dzień dobry i dowidzenia

Ten lekarz jest godny polecenia. Moge go chwalic za pomoc. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Polecam wam go.

Szkoda czasu na tego lekarza, przyjmował mnie z NFZ-u w Chorzowie. Kompletna pomyłka, byłam kilka razy. Przyszłam pierwszy raz a On mi się każe umówić na kolejną wizytę, jakby nie mógł od razu zrobić testów. Czekałam miesiąc po czym zrobił mi z 8-10 nakłuć (nic nie wyszło) to kazał zaś przyjść za miesiąc, po kolejnym miesiącu to samo, po czym stwierdził, że nie mam alergii (zrobił z 20 prób), mówiłam, że w domu mam ptaki, twierdził, że na ptaki już robił, mówię, że na pewno nie bo bym pamiętała buteleczkę- olałam go. Poszłam do innego i alergia jest....... na pióra ptaków. Szkoda słów, nigdy więcej do niego nie pójdę, przyjmuje pacjentów po minutę, nieraz aż dwie jak testy robi. Testy robi się na raz a nie na raty. Nie polecam, szkoda mojego czasu było.