Bogdan Ptak

Znam tego lekarza od ponad 30-u lat i zawsze do niego chodzę. Nigdy nie doznałem bólu, nawet przy usuwaniu kilku zębów naraz (po raku szczęki) podczas jednej wizyty. Jest wybitnym i uznanym specjalistą. Nawet znajomy, który na samo słowo "dentysta" prawie mdlał przekonał się po wizycie u pana Bogdana Ptaka, że nie taki diabeł straszny.

Bardzo dobry detysta bylem u niego juz kilka razy szybko bez bolu duzo zanjomych do niego tez chodzi i wszyscy chwala polecam

Bardzo dobry detysta bylem u niego juz kilka razy szybko bez bolu
duzo zanjomych do niego tez chodzi i wszyscy chwala polecam

Miałam do usunięcia zatrzymaną poziomą ósemkę.. Strasznie się bałam, a niepotrzebnie, bo zabieg był całkowicie bezbolesny i wykonany naprawdę szybko. Nie mogłam trafić w lepsze ręce :)

Trafiłam do tego pana z potwornym bólem zęba, podczas urlopu mojego dentysty. Generalnie jestem za posiadaniem swoich zębów, dostałam potwornego bólu zęba który był leczony wcześniej kanałowo. Obejrzał, spytał czy chcę wyrwać i kazał przyjąć coś przeciwbólowego i odprawił mnie z kwitkiem. Bez komentarza! Kasy nie wziął, ale to akurat nie ma większego znaczenia bo mi nie starał się nawet pomóc. Odradzam.

uprzejmy,kompetentny,godny polecenia w razie potrzeby potrafi nawet po godzinacz poczekać za pacjentem