lekarz Bogdan Szymański

Ortopeda, Traumatolog

tragiczne podejscei do pacjeta, krzyczal na mnie po co przyszlam z dzieckiem, zeby sobie poszla do tego lekarza u którego bylam wczesniej prywatnie, choc w przychodni laski mi nie robi ze mnie przyjmuje. masakra zyc sie odechciewa w takim kraju...

Bardzo sumienny lekarz o wysokich kompetencjach,uprzejmy,dokładnie tłumaczy chorobę i wyjaśnia leczenie,godny polecenia

Nie wiem skąd pozytywne oceny ale przecież ten lekarz tylko potrafi krzyczeć być niesympatycznym, i zachowuje się tak po co tu przyszedłeś głąbie, robi wykład jaki on to fachowiec i na wszystkim sie zna ale tylko buzią. Zapomina że to my mu płacimy na fundusz, a on łaskę robi że przyszedł do gabinetu. Bardzo miłe sa pielęgniarki które są znim w gabinecie próbują łagodzić nerwową atmosferę. Ta jego arogancja i krzyk to na ulicę a nie do chorych.

nie leczy na pamiec tylko kaze robic badania jestem zadowolona

nie leczy na pamiec tylko kaze robic badania jestem zadowolona

lekarz bardzo pomógł synowi po zerwaniu więzadła, diagnozę w 100 % potwierdził potem lekarz operujący kolano i bardzo wysoko ocenił przygotowanie do operacji

Byłem u wielu ortopedów zaczynając od Lublina, Reszowa, Konstancina po Otwock. I muszę stwierdzić szkoda czasu na wizytę-ewentualnie prywatnie może lepiej podchodzi do pacjenów.

Te komentarze zapewne pan doktor sam o sobie napisał.Byłam u niego z synem, u którego lekarz szkolny stwierdził skoliozę i kazał ten problem skonsultować z ortopedą.Już na samym wejściu zaczął krzyczeć na mnie po co ja do niego przyszłam, i że sama powinnam wiedzieć jakie są objawy skoliozy.Nawet nie chciało mu się obejrzeć syna. Wyszliśmy z tej wizyty z przysłowiowym kwitkiem.Pan doktor wykazał się niebywałą arogancją.Może na wizytach prywatnych jest miły zaś wizyty na fundusz są poniżej krytyki.

Lekarz i fachowiec - mało takich w dzisiejszych czasach a przede wszystkim to CZŁOWIEK przed wszystkimi tytułami naukowymi

Lekarz i fachowiec - mało takich w dzisiejszych czasach
a przede wszystkim to CZŁOWIEK przed wszystkimi tytułami naukowymi

trafna diagnoza, właściwe leczenie i podejście do pacjenta

trafna diagnoza, właściwe leczenie i podejście do pacjenta

Jak do tej pory nie zawiodłem się na tym lekarzu. Leczenie daje efekty.

Jak do tej pory nie zawiodłem się na tym lekarzu. Leczenie daje efekty.