lekarz Bogdan Ząbeklekarz Bogdan Ząbek - zdjęcie profilowe

lekarz Bogdan Ząbek

Pediatra

Wizyty w gabinecie prywatnym w Buczkowicach,po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Doktor jest jednym z wielu lekarzy, którzy wykonują swój zawód z powołania! Bardzo dobrze tłumaczy chorobę dziecka i jej sposób leczenia a ponadto jest osobą inteligentną godną POLECENIA!!!

Lekarz godny polecenia To to mało powiedziane że godny polecenia Specjalista pod karz dym słowa znaczeniu. Podejście do dziecka jak do swojego własnego. Przebada od stóp do głów i nie ma miejsca na kilka diagnoz. Zanim podejmie diagnozę przeprowadza wywiad od A do Z. Polecam lekarza o takim sercu i umiejętności jak doktor Ząbek i oczywiście nie zapomnijmy o pielęgniarce Ani i Uli którym możemy zawdzięczać dopilnowanie terminów szczepień i podejście do małych i dużych pacjentów.A to wszystko działa poprawnie i należycie w Szpitalu Pod Bukami. Polecam godnie, a pamiętajcie ...

Lekarz godny polecenia To to mało powiedziane że godny polecenia
Specjalista pod karz dym słowa znaczeniu.
Polecam lekarza o takim sercu i umiejętności jak doktor
Polecam godnie, a pamiętajcie zawsze można zmienić lekarza i pielęgniarkę , jeśli nie będzie odpowiadało.

Bardzo dobry lekarz z doskonałym wyczuciem podchodzi do dzieci ,jego profesjonalizm samo świadczy to że ciężko się do niego dostać na wizyty. można by wiele napisać doskonałych przykładów jego profesjonalizmu i odejścia do maluchów. Nic więcej dodać tylko w 100% polecam.

Najlepszy lekarz na świecie!! Świetny diagnosta, wspaniałe podejście do ludzi. Dusza, nie człowiek. Nie ma drugiego takiego lekarza... Pozdrawiamy NASZEGO dr. Ząbka;)

Bardzo dobry pediatra z nowoczesnym podejściem.

Bardzo dobry pediatra z nowoczesnym podejściem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

Mickiewicza 23

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
Szpital Pediatryczny