lekarz Bogumiła Czeczelewska-Skraińska

Panią Doktor poleciła mi koleżanka mówiąc że jest dobra ale surowa dla pacjentek. Poszłam na wizytę i spotkałam przemiłą, uprzejmą osobę, kompetentną. Wysłuchała mnie z uwagą, bez pośpiechu, spokojnie, udzieliła porady, odpowiedziała na wszystkie pytania. Gorąco polecam paniom z problemami kobiecymi Panią Doktor Czeczelewską.

Jestem studentką medycyny, chodzę do pani doktor czasami do państwowej przychodni, czasami prywatnie jak brakuje czasu w dzień. Trochę łatwiej mi ocenić, bo sama wiem już wystarczająco dużo. Przeczytałam opinię pacjentek i myślę, że nie do końca są prawdziwe. Ostatnia chyba jest nie na miejscu, bo miało być o kompetencji , a skończyło na pomówieniach, ale chyba ktoś tym portalem zawiaduje i sprawdzi zasadność opinii. Co do pani, która wypowiedziała się o cytomegalii wrodzonej jako takiej, którą zaraża się dziecko przy porodzie, a to jak sama nazwa wskazuje występuje już w ciąży, nie leczy się w ciąży tylko po urodzeniu dziecka i nie jest wskazaniem do cięcia cesarskiego.W ogóle to dziwię się że tak łatwo można tu napisać co się chce i nikt tego nie sprawdza; wystarczy wejść na medyczne strony i sprawdzić informacje. Gorąco polecam. Co do ostrego czasami podejścia do pacjentek. Myślę, że postawienie do pionu- bo takie wyrażenie krąży w poczekalni, jest dobre , bo mobilizuje pacjentki , jak same o tym mówią. Tłum od drzwiami , długie terminy oczekiwania na wizyty, świadczą chyba jednak o tym , że jest cenioną lekarką . A opóźnienia ? To tylko medycyna, czasami nie da się załatwić wszystkiego w 15 minut.A czasami trzeba przyjąć pacjentkę poza kolejką jak sprawa jest pilna .Myślę, że lekarzy w okolicy jest wielu i można wybrać kogoś kto po prostu bardziej odpowiada;..ale żeby zaraz pisać takie opinie..

Witam! Po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii bardzo bałam się wizyty u doktor Czeczelewskiej, ale nie miałam innego wyjścia bo moja zaufana doktor wzięła urlop. Nie żałuje że się jednak zdecydowałam, powiem więcej, od teraz zamierzam leczyć się już tylko u niej. Pani doktor okazała się bardzo miła, poświeciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniła wszystko dokładnie, nie trzeba jej ciągnąć za język. Opowiedziała mi o wszelkich rzeczach które mogą wywoływać u mnie chorobę a było ich sporo, poza leczeniem doraźnym otrzymałam także leki profilaktyczne mające mnie ustrzec przed nawrotem choroby. Według mnie jest kompetentna a trochę się znam bo studiuję farmacje:)

Ja nie mam zastrzeżeń. Wszysko było jak należy.Prowadziła moją ciąże ok.

Ja nie mam zastrzeżeń. Wszysko było jak należy.Prowadziła moją ciąże ok.

Gorąco polecam! lekarz, który poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie traktuje każdego przypadku tak samo, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje..polecam