Bogumiła Gajda

Ortodonta, Stomatolog

Niestety umiejętności tej Pani nie mogę ocenić, ponieważ po 6 miesiącach oczekiwania na wizytę zostałam wypisana! Umawiałam się przed Bożym Narodzeniem i pech chciał, że zamknięto gabinety przez sytuację epidemiologiczną... Wizyta została przełożona na kolejne 3 miesiące, po czym zadzwoniono po ponad 2 miesiącach że mnie w ogóle nie przyjmą, z powodu tego iż Pani ta się nie wyrabia. Poziom dbania o pacjenta i kultura poniżej dna. Tak się nie robi, bo to nie moja wina, że jest taka sytuacja. A jeśli komuś zależy na pacjentach, to stara się jak najszybciej przyjąć osobę, która czeka tak długo... Do waszej wiadomości, nie tylko Pani Gajda miała zamknięty gabinet, a jakoś inni lekarze potrafią załatwić wszystko jak należy. Nikomu nigdy tej pani nie polecę...

Niestety Pani Doktor nastawiona głównie na wynagrodzenie. Podczas wizyt nie informowano mnie o szczegółach leczenia, Pani doktor czasami była bardzo niemiła, prawdopodobnie zależy to od jej nastroju danego dnia. Wizyty są błyskawiczne a kosztują niemało. Gdyby trzeba było wybierać lekarza drugi raz - zalecam poważnie się zastanowić

Pani Bogumiła jest bardzo miłą osobą, która dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i fachowo podchodzi do wykonywanej pracy. Gabinet jest czysty i nowoczesny więc wizyty były przyjemne. Teraz zarówno ja, jak i moja siostra jesteśmy posiadaczkami przepięknych prostych zębów, za co serdecznie Pani Doktor dziękujemy :)

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! W zakresie leczenie ortodontycznego- sztampa, ma do zaoferowania jedynie zwykłe metalowe aparaty, które stosuje niezależnie od rodzaju wady. BRAK RZETELNEJ INFORMACJI DLA PACJENTA. Pierwsza wizyta, tzw.konsultacyjna, trwała góra 5 minut i polegała na pobieżnym zerknięciu na zgryz, poinformowaniu o konieczności zrobienia zdjęć RTG i zainkasowaniu pieniędzy. W moim przypadku od razu orzekła, że trzeba będzie usunąć co najmniej 4 zęby (!) Następna wizyta, też max. 5 minut, pobranie wycisków i 100 zł z poleceniem oczekiwania na telefon. Zero jakiejkolwiek informacji. Nawet nie zerknęła na zdjęcia które poleciła zrobić!!! Na pytanie, czy w ogóle rozważy metodę leczenia bez usuwania zębów (dodam, iż wszystkie zdrowe i zadbane) odpowiedziała, że nie. Skonsultowałam swój przypadek w Centrum Uśmiechu w Mławie i już nigdy nie wrócę do p.Gajdy. Okazało się, że mam tzw. gotyckie podniebienie i na skutek tego stłoczenie zębów,które można leczyć bez ekstrakcji, a przynajmniej podjąć o to starania. Pierwsza wizyta trwała 40 minut. Zostałam o wszystkim szczegółowo poinformowana. Wiem co i dlaczego będzie robione. Jak długo potrwa i ile będzie kosztowało. Jest trochę drożej, ale zdecydowanie warto. P.Gajdę STANOWCZO ODRADZAM!!!

Miła,sympatyczna pani doktor,wyleczyła mnie z mojego największego kompleksu,teraz mam piękne proste zęby.Polecam!!

Bardzo dobry lekarz, skończyłam leczenie ortodontyczne kilka lat temu i nadal mam piękne zęby:))))Ania B.

Polecam gorąco , leczę się od paru lat i zawsze jestem zadowolona .

Polecam gorąco , leczę się od paru lat i zawsze jestem zadowolona .

Pani ta jest bardzo miła, lecz narzekałabym nieco na podejście leczenia w późniejszej fazie... Zdarzało się, że musiałam jeszcze w tym samym miesiącu przyjść do gabinetu na przycinanie, ponieważ z aparatu wystawały zbyt długie druty, które podrażniały mi jamę ustną...

To wspaniały lekarz, rzeczowa i bardzo konkretna. Chodzę do niej od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła, chodzi też do niej większość moich koleżanek, wszystkie jesteśmy zadowolone

Bardzo miła, sympatyczna osoba. czasem mam wrażenie naciągania na koszty ale to może być subiektywne. ogólnie ok