lekarz Bogumiła Karpińska

1,3

Beznadziejny lekarz, po 5 latach noszenia okularów -1 stwierdzonych przez szanowna panią okazało się ze wada wzroku to +1 bo pani doktor nie zadaje sobie nawet trudu by zbadać pacjenta i poświęca na wizytę 3 minuty przykładając kilka szkiełek do oka i wystawiając receptę bez żadnej diagnozy i analizy odradzam

Najgorszy lekarz jakiego spotkała w życiu. Kiedy mowie, ze nie widze Pani mówi że tak ma być. Wizyta zaczęła się od pytania "po co Pani przyszła" Uważam, że takiej osobie powinno odebrać się prawa do wykonywania zawodu. Z całego serca odradzał, bo diagnoza totalne nie trafiona i to w chamskiej atmosferze.

Nie polecam. Po wizycie mam wątpliwości co do postawionej diagnozy. Badanie ogólnikowe bez użycia specjalistycznego sprzętu. Mówiąc kolokwialnie badanie "na odczepnego". Wizyta była na nfz, może prywatnie Pani doktor ma inne podejście ;)

Nikomu nie polecam, z prosba o przyjecie mnie z powodu uszkodzenia okularow, kazala mi czekac 3 mc. I wyprosila z gabinetu. Bez kultury i zadnego zrozumienia, a chodzilo o recepte na okulary. Brak slow. Jak najdalej od takich lekarzy.