lekarz Bogumiła Pezacka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Brak kompetencji i szkoleń w najnowszej medycynie. Opieszałość i brak reakcji na sygnał alarmujacy.Brak zaufania do rodzica .Ignorancją zawodową.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdemu,wysłucha,wytłumaczy,doradzi. Zawsze trafna diagnoza,trafne leki. No i podejście do dziecka, mój maluszek nigdy nie płakał. Zresztą Pan Pezacki też super lekarz on z kolei leczył moją starszą córkę i byłam bardzo zadowolona.

BARDZO DOBRY LEKARZ, DOKŁADNA, WNIKLIWA, KOMPETENTNA. DELIKATNA, TAKTOWNA I PRZEMIŁA DLA DZIECI. LEKARZ Z POWOŁANIA!

Nasza 2 letnia córka uwielbia Panią Doktor, zawsze uśmiechnięta, zwraca się do dziecka po imieniu, pracuje z dzieckiem, wizyta jest miła i bez płaczu dziecka. Szuka problemu wszystkimi sposobami. POLECAMY!!!!!

Dzieki pani Bogusi wiem ze istnieja prawdziwi lekarze pediatrzy. Takiego lekarza to ze swieca szukac. Wiem ze mozna zawsze na nia liczyc i bardzo dziekuje za to.

Polecam, z całego serca.Nie spotkałam nigdy takiego lekarza,nie szczędzi skierowań,nigdy nie pomyliła się z diagnozą.

cudowny lekarz, z powołania, jest pediatra mojej córki i póki co nie mam co narzekać, kompetentna, dokladna, przyjazna. Bardzo się ciesze, że moim dzieckiem opiekuje się pani Bogusia

Bardzo dobry lekarz, z powołania, nie szczędzi na skierowaniach do specjalistów (jak większość lekarzy rodzinnych)Z całego serca polecam

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! Pani doktor jest zaangażowana w swoją pracę, bardzo dokładna w badaniu chorego dziecka, nie bagatelizuje niczego. Zawsze chętnie kieruje na dodatkowe badania. Oby więcej było takich lekarzy z powołania!

Chodzę do niej od dzieciaka i nie mogę na nią narzekać. Uprzejma, sympatyczna, świetny człowiek i lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci.