dr hab. n. med. Bogusław Baczkowski

Ortopeda

Bardzo kompetentny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Sympatyczny, cierpliwy, człowiek z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam tego specjalistę, który uwolnił mnie od wieloletniego bólu i cierpienia. Leczyłam się przez około 4 lata u różnych lekarzy i żaden z nich nie był wstanie mi pomóc. Właściwą diagnozę, a także powrót do zdrowia zawdzięczam profesorowi. Dziś jestem już po zabiegu i znów zaczynam cieszyć się życiem. Dziękuje za pomoc i opiekę.

10 maja 2014 r. Pan Profesor Baczkowski zoperował mi cieśń nadgarstka prawej ręki. Zabieg trwał 5 minut i był całkowicie bezbolesny. Od tego momentu skończyły się nocne koszmary i wycie z bólu. Jestem teraz szczęśliwa i dziękuję losowi, że trafiłam na takiego wspaniałego fachowca. Zabieg był refundowany NFZ, a Profesor uprzejmy i bezinteresowany. Cieszę się, że są tacy lekarze w Polsce. W przychodni, w oczekiwaniu na zdjęcie szwów poznałam kilka osób, które nieszczęśliwie trafiły na lekarzy partaczy i z jeszcze większymi dolegliwościami przyjechały po pomoc do Pana Profesora. Wielkie dzięki Panie Profesorze!!!

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam, godny polecenia.Uratował mi rękę.Z wielkim podziękowaniem dla Profesora za jego ogromną wiedzę i pomoc w leczeniu.Bardzo uprzejmy i miły.Wielki szacunek!

Jestem pod wrażeniem dzisiejszej wizyty.Podpisuję się pod wszystkimi opiniami.Cudowny lekarz...-mama Wiktorii

Wspaniały człowiek lekarz,któremu pacjent nie przeszkadza.Wiedza , kompetencja,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

wojewódzki szpital im. kopernika
Al. Gen. J. Hallera 233A