dr hab. n. med. Bogusław Baczkowski

Bardzo kompetentny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Sympatyczny, cierpliwy, człowiek z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam tego specjalistę, który uwolnił mnie od wieloletniego bólu i cierpienia. Leczyłam się przez około 4 lata u różnych lekarzy i żaden z nich nie był wstanie mi pomóc. Właściwą diagnozę, a także powrót do zdrowia zawdzięczam profesorowi. Dziś jestem już po zabiegu i znów zaczynam cieszyć się życiem. Dziękuje za pomoc i opiekę.

10 maja 2014 r. Pan Profesor Baczkowski zoperował mi cieśń nadgarstka prawej ręki. Zabieg trwał 5 minut i był całkowicie bezbolesny. Od tego momentu skończyły się nocne koszmary i wycie z bólu. Jestem teraz szczęśliwa i dziękuję losowi, że trafiłam na takiego wspaniałego fachowca. Zabieg był refundowany NFZ, a Profesor uprzejmy i bezinteresowany. Cieszę się, że są tacy lekarze w Polsce. W przychodni, w oczekiwaniu na zdjęcie szwów poznałam kilka osób, które nieszczęśliwie trafiły na lekarzy partaczy i z jeszcze większymi dolegliwościami przyjechały po pomoc do Pana Profesora. Wielkie dzięki Panie Profesorze!!!

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam, godny polecenia.Uratował mi rękę.Z wielkim podziękowaniem dla Profesora za jego ogromną wiedzę i pomoc w leczeniu.Bardzo uprzejmy i miły.Wielki szacunek!

Jestem pod wrażeniem dzisiejszej wizyty.Podpisuję się pod wszystkimi opiniami.Cudowny lekarz...-mama Wiktorii

Wspaniały człowiek lekarz,któremu pacjent nie przeszkadza.Wiedza , kompetencja,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie.

Wysoka kultura, profesjonalizm najwyższej marki. O tym, że wyleczył mi rękę nawet nie ma co pisać: to oczywiste.

Jestem po wielu (płatnych sowicie) wizytach u wielu lekarzy. Pan profesor, po pierwszej płatnej (trzy razy mniejszej niż u innych profesorów)wizycie powiedział mi, bym zorganizował sobie skierowanie z NFZ, bo po co mam płacić za wizytę. Po tym już zauważyłem, że ten człowiek nie jest zwyczajnym lekarzem. Dla Niego chory człowiek to nie tylko pieniądze, ale człowiek wymagający pomocy. Przez kilka miesięcy odwiedziłem kilku lekarzy, by zdiagnozować przyczyny ropniaka na bicepsie. Bez skutku… Pan Profesor Baczkowski w ciągu miesiąca zdiagnozował, zaleczył usunął mi (poza Gdańskiem) ten ropniak. Nie chwalę go ...

Po tym już zauważyłem, że ten człowiek nie jest zwyczajnym lekarzem.
Bez skutku…
Nie chwalę go za to, że usuwa ropniaki, ale za to, że jest zajebistym człowiekiem.
Wyobraźcie sobie, że zabieg był w sobotę, a Pan Profesor sam w niedzielę sam zmienił nam
opatrunki.
To wspaniały człowiek, ale też ma zajebistą pielęgniarkę. Niestety, nie pamiętam imienia, ale jej profesjonalizm mnie powalił.
Życzę Wam takich wspaniałych lekarzy – niestety wg mnie takich już nie ma.
Panie Profesorze dziękuję
Mirek Bojahr

Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek...Uratował moją rękę przed kalectwem.Dziękuję Panie profesorze! Jerzy Kozłowski

10 lat temu złamałem nadgarstek(dokładnie kość łódeczkowatą) Zostałem skierowany do dr Baczkowskiego.Po upływie roku bo tyle czekałem na operację zostałem zoperowany przez profesora dzis mój nadgarstek jest w pełni sprawny.Dr Baczkowski jest najlepszym specjalistą chirurgi ręki,jak czekałem na konsultację do niego to widziałem tłumy ludzi którzy przyjerzdzali do niego na konsultację z całego woj pomorskiego,były to najcięzsze przypadki urazów ręki. Wielki szacunek dla jego umiejętności. Grzegorz

10 lat temu złamałem nadgarstek(dokładnie kość łódeczkowatą)
Zostałem skierowany do dr Baczkowskiego.Po upływie roku
bo tyle czekałem na operację zostałem zoperowany przez profesora
Wielki szacunek dla jego umiejętności.
Grzegorz

Dzisiaj minęło dwa lata od wypadku mojego syna. Miała być amputacja ręki gdyż dodatkowo została zarażona w szpitalu gangreną. Mój syn miał ciężki wypadek motocyklowy gdzie dłonie zakleszczyły się w manetkach i w efekcie złamanie obu rąk w kilku miejscach. Do tego w prawej trzy cm. kości zostały na miejscu zdarzenia. Profesor najpierw wyleczył połamane ręce z zakażenia a potem operował. Dzisiaj z pełną świadomością polecam każdemu Profesora. Ręce mojego syna są w pełni władne i już dźwiga ciężkie rzeczy.Jestem matką i jak usłyszałam o amputacji to nogi mi się ugięły,widok własnego dziecka, które ma obie ręce w bandażach i nie może zrobić nic był straszny. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność Profesorowi, naprawdę nie ma. Dodam jeszcze,że robił wszystko aby napisał maturę bo było to w tym czasie. Dzisiaj mam syna na Politechnice i cieszę się, że znalazłam Profesora. Dodam Państwu jeszcze bardzo ważną kwestię, Profesor nie przyjął złotówki za wszystko. Aż trudno uwierzyć,że istnieją tacy lekarze. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, życzmy Profesorowi zdrowia wszyscy, bo sam przeszedł zawał serca.
Z wielkim poważaniem

Anna Słoma