dr n. med. Bogusław Berliński

Bardzo polecam tego lekarza. Widać z kontaktu z nim że zależy mu na pacjencie.Wszystko tłumaczy w przystępny sposób. Jeżeli aplikuje jakieś leki to w 100% działają.

Przekazuje bardzo dużo informacji, z których wynika, że cały czas skrupulatnie aktualizuje swoją wiedzę. Łagodzi przez to bardzo skutecznie moje obawy jako pacjentki. Z dużą odpowiedzialnością podchodzi do tego, żeby przeprowadzić rzetelną, dokładną diagnostykę, nawet jeśli miałaby ona być wymagająca i bardziej długotrwała. Polecam gorąco!

Brdzo kompetentny lekarz praktyk o niezwykłej wiedzy medycznej i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo powaznie traktuje pcjentkę i niezwykle dogłębnie analizuje stan zdrowia pacjentki. Bardzo subtelny i taktowny. Ma dar ujmowania pacjentki jak mało kto. Jest bardzo dobrym diagnostą i ma ogromne doswiadczenie w stosowaniu leczenia. W czasie badania jest delikatny i ma niezwykłe doswiadczenie i widać od razu, że jest znakomitym ginekologiem.

Wspaniały i bardzo rzetelny lekarz, uprzejmy, bardzo kompetentny, uczciwy z ogromnym taktem i delikatnie bada pacjenkę. Wydaje się od razu, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Tak wspaniałego lekarza w życiu jeszcze nie spotkałam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana