dr Bogusław Bobrowski

profesjonalizm, fachowość,potrzebne badania wykonywane w gabinecie podczas wizyty niezwykle sympatyczny i rzeczowy, nie zleca pliku badań, które nie są konieczne, gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi. O wszystkim na bieżąco informuje pacjenta, szczegółowo odpowiada na pytania. Polecam

Bardzo dobry lekarz! Fajnie, że na niego trafiłam bo jako jedyny postawił prawidłową diagnozę. Polecam zdecydowanie!

Świetny gość! Bardzo dokładny i konkretny z ogromną wiedzą. Wizyty upływają w wesołej atmosferze, więc warto :)

jestem zadowolona z tego lekarza kazdemu polecam

jestem zadowolona z tego lekarza kazdemu polecam

Miałam wykonywaną przez Pana dr artroskopię kolana. Wszystko poszło znakomicie. Widać, że Pan dr ma sporą wiedzę i umiejętności. A do tego świetne podejście do pacjenta i ogromne poczucie humoru :)