Bardzo bałam się chodzić teraz to się zmieniło bardzo dobre podejście do pacjenta no i w końcu mogę się szeroko uśmiechać ząbki śliczne z całego serducha polecam :-D

Pan Doktor Ćwiertnia zrobił mi przepięke zęby i teraz wreszcie mogę się uśmiechać .Pełen profesjonalizm , poczucie estetyki i pasja zawodowa mogą uczynić cuda . Więcej takich lekarzy . ,

Chodziłam do tego Pana, szczerze mówiąc nie wiem czy posiada nawetjakies kompetencje jako ortodonta, tak czy owak założyłam u niego aparat. Przez 2 lata chodzenia do Pana doktora nie osiągnelam żadnej poprawy w ułożeniu zębów, wyciągał tylko skrupulatnie pieniądze za każdą kolejną wizytę, a efektu nie było żadnego... Po ściągnięciu aparatu poszłam do innego ortodonty, ktory uswiadomil mnie ze 2 lata noszenia poszło na marne i konieczne jest najpierw wyrwanie zębów i dopiero pozniej zalozenie aparatu o czym doktor Cwiertnia nawet nie wpomnial. Podsumowując pieniądze wyrzucone w błoto u tego Pana...Nie polecam, zero zaangażowania niestety,,,

Kilka lat temu uwielbiałam się uśmiechać, po leczeniu u Tego Pana już nie!!! TOTALNY brak kompetencji. Nie przedstawił mi planu leczenia, możliwości leczenia, kosztorysu, uważał że należy założyć 4 koronki na metalu (cyrkonowych nie zaproponował), w tym dwie na zdrowe zęby (nie wykonując na tych zębach leczenia kanałowego-BŁĄD w sztuce). Zaburzył mi linie dziąseł. Dobierał kolor do wybielonych zębów. A koszty się piętrzyły. młodej dziewczynie zafundował kompleks! Stanowczo odradzam!!! Konował!!!

Pan doktor zrobił mi już prawie 9 lat temu świetne 4 korony na 1-ki i 2-ki. Do teraz trzymają się świetnie i jestem mu wdzięczny za to. Tego dentystę serdecznie polecam :)

nie polecam nastawiony tylko na wyciagnięcie kasy z kienta , byłem pare razy i im dluzej byłem leczony ,to tymbardziej sie przekonywalem o jego bylejakim podejściu do pracy jaka wykonuje , kasa,kasa ,kasa mało wzamian nie polecam ,słaby fachowiec.

Kompleksowe usługi całej jamy ustnej łącznie z koronami porcelanowymi i wybielaniem na najwyższymm poziomie. Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam

Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam

Doktor Ćwiertnia wybielił mi zęby - czuję się teraz jak gwiazdor telewizyjny. Atmosfera spoko, szkoda tylko,że nie ma jakiejś fajnej asystentki. Byłoby super gdyby ktoś trzymał mnie za rękę