Bogusław Gawęda

Wspaniały specjalista i człowiek. Prawdziwie troszczy się o pacjentów. Wszystko dokładnie i prosto tłumaczy; stwarza atmosferę bezpieczeństwa. Bardzo uczciwy. Kiedy po operacji by-passów miałem kłopoty z gojeniem w związku z wcześniejszymi obciążeniami, dr Gawęda zadbał o to, bym pod jego okiem podjął rehabilitację w tej samej krakowskiej placówce. Dziękuję, Panie Doktorze za ocalenie życia. Wdzięczny Marek z Sanoka.

Każdy człowiek ma swojego anioła stróża.Pan okazał się kimś takim dla mojej żony Heleny z Jordanowa.Z całego serca dziękuję Panu za okazaną pomoc w dalszym leczeniu. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Pana i pomógł Pan żonie wrócić do zdrowia. Niech zdrowie i uśmiech nigdy Pana nie opuszcza, a dobro wraca do Pana w zdwojonej wielkości. dziękuję... Leszek Mączka

Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Pana i pomógł
Pan żonie wrócić do zdrowia.
dziękuję... Leszek Mączka

Pan doktor Bogusław Gawęda to Profesjonalista -Wielki Fachowiec -Kardiochirurg z Krakowa. Jaką można wystawić opinię lekarzowi, który uratował życie młodej żony i matki? Jest tylko jedna. Z całego serca dziękujemy Panu!!! Niech Bóg Miłosierny Błogosławi Panu w dalszym życiu i w pracy.

uratował życie młodej żony i matki? Jest tylko jedna.
Z całego serca dziękujemy Panu!!!
Niech Bóg Miłosierny Błogosławi Panu w dalszym życiu i w pracy.

W imieniu żony Heleny z Jordanowa pragnę podzielić się bardzo pozytywną oceną na temat Pana doktora Bogusława Gawędy. Jest bardzo uczciwym, profesjonalnym i troskliwym lekarzem. Cieszymy się że trafiliśmy na Pana Gawędę i dzięki Pana staraniom jest iskierka nadziei,że wszystko ułoży się pozytywnie. Jednocześnie życzymy Panu Doktorowi dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Jest bardzo uczciwym, profesjonalnym i troskliwym lekarzem.