lekarz Bogusław Grzesiak

Nie wiem skąd takie pozytywne opinie na temat tego lekarza.... Ja mam odmienne zdanie. Z resztą chyba jak większość już z pacjentów, którzy korzystają z publicznych wizyt. Pan doktor zachowuje się tak, jakby nie chciało mu się już leczyć. Kiedyś miałam o nim lepsze zdanie i byłam zadowolona, a teraz definitywnie nie polecam. Zmienił się na gorsze. NIE UMIE DOBRAĆ LEKÓW, NIE TŁUMACZY CHOROBY I METOD LECZENIA. Owszem podejście do dzieci ma, jest uprzejmy, ale nie przykłada się już do leczenia tak jak kiedyś...

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Kwalifikuje dzieci do szczepień, skutecznie leczy przeziębienia i stany pogrypowe. Kieruje do konkretnych specjalistów w razie poważniejszych problemów.

odpowiada szczegółowo na pytania, ale trzeba go samemu pytać. moje dziecko miało alergię pokarmową i w związku z tym wysypkę. Sama musiałam się pytać a może zmienimy mleko a może jakiś krem do smarowania czy płyn do kąpieli. Sam się nie zainteresował żeby coś działać dopiero po moich pytaniach zmienił mleko.

Jest kompetentny i bardzo lubiany przez dzieci.

Jest kompetentny i bardzo lubiany przez dzieci.

Lekarz godny polecenia. Dokładnie i wnikliwie bada dziecko. Zastanawia się nad każdym przypadkiem. Skierował moje 3 miesięczne dziecko do neurologa i dzięki szybko postawionej diagnozie i rehabilitacji