Bogusław Kapelak

Kardiochirurg

Najserdeczniejsze podziękowania dla Profesora. Wspaniały lekarz i człowiek. Życzliwy, uprzejmy i pełen humoru. Najlepszy specjalista w swoim zawodzie. Nieoceniony. Serdeczne podziękowania od wdzięcznej pacjentki i jej rodziny Tersa Guska

Serdeczne podziękowania od wdzięcznej pacjentki i jej rodziny
Tersa Guska

Pragnę z całego "wskrzeszonego" do życia serduszka podziękować Panu docentowi Bogusławowi Kapelakowi. Jest Pan doskonałym specjalistą, ale również wspaniałym, życzliwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Pana poczucie humoru i podejście do pacjenta pozwoliło mi przeżyć ten trudny okres długiego pobytu w szpitalu. Pana doskonałe zdolności mentorskie sprawiły, że członkowie Pana zespołu to również wartościowi, poświęcający się pacjentowi lekarze. Bardzo dziękuję Teresa Zając

Najserdeczniejsze podziękowania za przeprowadzoną operacje,za danie nadziei życia z całego serca przesyła Adam Wachel i dla całego zespołu oraz dla pana docenta asystentów z całego serca jeszcze raz dziękuje.

Panie Docencie bardzo dziękujemy za przeprowadzenie operacji Wujka Roberta... Jesteśmy Panu bardzo wdzięczni...Pan jest aniołem i cudownym człowiekiem... bardzo polecam Pana Docenta wszystkim i jestem wdzieczna za to co Pan Docent zrobil dla nas...DZIĘUJEMY Z CAŁEGO SERCA.... POZDRAWIAMY GORĄCO...RODZINA BAŁYSÓW

Życze doktorowi dużo ZDROWIA ,aby mógł tak fantastycznie pracować.Wszyscy na oddziale kardiochirurgi - fantastyczni . Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg "?

szpital miejski
Gdańsk

Kraków

ulica szwajcarska
Poznań
Medicor
ul. Chartowo 27 lokal 11
61285 Poznań
I-Kar centrum chorób serca i układu krążenia
Poznań ul. Szkolna 8/12
Poznań