Bogusław Kapelak

Kardiochirurg

Dołączam, od 26 stycznia do grona ludzi, którym profesor przywraca wiarę, że w Polsce są wspaniali, empatyczni lekarze, walczący o pacjenta nawet gdy medycyna nie ma logicznego wytłumaczenia. Za udaną, skomplikowaną operację taty, serdecznie dziękuję.

Najserdeczniejsze podziękowania dla Profesora. Wspaniały lekarz i człowiek. Życzliwy, uprzejmy i pełen humoru. Najlepszy specjalista w swoim zawodzie. Nieoceniony. Serdeczne podziękowania od wdzięcznej pacjentki i jej rodziny Tersa Guska

Serdeczne podziękowania od wdzięcznej pacjentki i jej rodziny
Tersa Guska

Pragnę z całego "wskrzeszonego" do życia serduszka podziękować Panu docentowi Bogusławowi Kapelakowi. Jest Pan doskonałym specjalistą, ale również wspaniałym, życzliwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Pana poczucie humoru i podejście do pacjenta pozwoliło mi przeżyć ten trudny okres długiego pobytu w szpitalu. Pana doskonałe zdolności mentorskie sprawiły, że członkowie Pana zespołu to również wartościowi, poświęcający się pacjentowi lekarze. Bardzo dziękuję Teresa Zając

Najserdeczniejsze podziękowania za przeprowadzoną operacje,za danie nadziei życia z całego serca przesyła Adam Wachel i dla całego zespołu oraz dla pana docenta asystentów z całego serca jeszcze raz dziękuje.

Panie Docencie bardzo dziękujemy za przeprowadzenie operacji Wujka Roberta... Jesteśmy Panu bardzo wdzięczni...Pan jest aniołem i cudownym człowiekiem... bardzo polecam Pana Docenta wszystkim i jestem wdzieczna za to co Pan Docent zrobil dla nas...DZIĘUJEMY Z CAŁEGO SERCA.... POZDRAWIAMY GORĄCO...RODZINA BAŁYSÓW

Życze doktorowi dużo ZDROWIA ,aby mógł tak fantastycznie pracować.Wszyscy na oddziale kardiochirurgi - fantastyczni . Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

Jestem zdrowa i wiosna idę w góry.Stokrotne DZIĘKI.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM ABY W RAZIE POTRZEBY TRAFILI DO PANA DOCENTA BOGUSŁAWA KAPELAKA.JA MIAŁEM TO SZCZĘŚCIE I DZIĘKI PANU,PANIE DOCENCIE MOGĘ W DALSZYM CIĄGU CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM.ŻYCZĘ PANU I CAŁEMU PERSONELOWI DUŻO SZCZĘŚCIA I SAMYCH SUKCESÓW W PRACY ZAWODOWEJ. SZCZĘŚLIWY PACJENT.

Ciesze się że PAN BÓG stworzył takich ludzi jak docent Bogusław Kapelak bo dzięki nim jest nadzieja że nadal mam szanse na życie.

Jestem wdzięczny za całą opiekę,za udanie przeprowadzoną operację tętniaka aorty wstępującej i wymianę tętnic. Życzę dużo zdrowia i sił Panu i całemu zespołowi ,,młodych pistoletów,,

dr Kapelak jest geniuszem w swoim zawodzie,znerwicowany i bardzo zagubiony,próbuje wszystko obrócić w żart,ale On naprawdę wie co obrócić...