dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast zmieniliśmy lekarza (również z NFZ), który to od razu zaczął leczyć nasze dziecko.

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

wczesniej z dzieckiem wizyty u dr czerniaka ale dr Karpowicz zdecydowanie wyższy poziom inteligencji i kultury, nie traktuje pacjenta jak chodzący banknot, wiedza duza zaangazowanie bardzo duze ,w przeciwieństwie do poprzedniego doktora

wczesniej z dzieckiem wizyty u dr czerniaka ale dr Karpowicz zdecydowanie
wyższy poziom inteligencji i kultury, nie traktuje pacjenta jak chodzący
banknot, wiedza duza zaangazowanie bardzo duze ,w przeciwieństwie do
poprzedniego doktora

Lekarz z powołania, cudowne podejście do dzieci, wiedza ogromna.

Lekarz z powołania, cudowne podejście do dzieci, wiedza ogromna.

lekarz z powołania z ogromna wiedzą, polecam każdej mamie która ma dziecko z chorymi nerkami

lekarz z powołania z ogromna wiedzą, polecam każdej mamie która ma dziecko
z chorymi nerkami

bardzo dokładny, wszystko tlumaczy co i jak informuje tez o mozliwych skutkach ubocznych leko.moj starszy syn mial problemy z nawracajacym zapaleniem pecherza doktor go z tego wyprowadzil teraz chodze do doktora z drugim dzieckiem i rowniez jestem bardzo zadowolona nie wyobrazam sobie innego nefrologa dla moich pociech.

bardzo dobry lekarz z powołania, leczenie szybkie i skuteczne, inny nefrolog tylko straszył a doktor wyleczył.

bardzo dobry lekarz z powołania, leczenie szybkie i skuteczne, inny
nefrolog tylko straszył a doktor wyleczył.

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech. Informacje przekazywane przez Pana, bez niepotrzebnych emocji pomagają przetrwać niełatwe chwile.

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych
pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech.
Informacje przekazywane przez Pana, bez niepotrzebnych emocji pomagają
przetrwać niełatwe chwile.

Specjalista od nerek u dzieci bardzo dobrze tłumaczy chorobę i co najważniejsze wdraża leki w ostateczności, wiedza ogromna .Gdyby była skala do 6 doktor otrzymał by same szóstki.

Specjalista od nerek u dzieci bardzo dobrze tłumaczy chorobę i co
najważniejsze wdraża leki w ostateczności, wiedza ogromna .Gdyby była skala
do 6 doktor otrzymał by same szóstki.

Specjalista od nerek u dzieci bardzo dobrze tłumaczy chorobę i co
najważniejsze wdraża leki w ostateczności, wiedza ogromna .Gdyby była skala
do 6 doktor otrzymał by same szóstki.