lekarz Bogusław Kisielewski

Ja również polecam. Wspaniały lekarz. Przede wszystkim ukłon wiedzy jaką posiada. Lekarz godny polecenia! Pozdrawiam doktora.

Mało który lekarz tak troszczy się o swoja pacjentkę. Chodzę do dr z drugą ciążą i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

czuję się zdrowa dzięki Panu Bogusławowi, polecam wszystkim kobietom wizytę z gabinecie tego Pana...

Witam. Ja Pana Kisielewskiego poznalam w szpitalu w Kartuzach. DLA mnie spadl z nieba. Cale szczęście że wlaśnie na niego trafilam, ponieważ bylam w drugiej ciąży *pierwsza byla cesarka* przyjąl mnie na trak porodowy zbadal wziąl pod uwagę że mialam pierwszą cesarkie, że mialam cukrzycę w ciąży mialam wysokie ciśnienie i szczerze mialam nadwagę. Dzięki szybkiej jego reakcji zrobili mi drugą cesarkie ale w szpitalu w kościerzynie. Dzięki niemu przeżylam razem z dzieckiem, ponieważ pękala mi macica, i zagrażala mi rzucawka. GDYBYM NIE TRAFILA NA TEGO LEKARZA INNY BY MI KAZAL RODZIĆ NATOMIAST P. BOGUSLAW KAZAL ZROBIĆ CESARKIE. NIE POWIEM DO JAKIEGO LEKARZA CHODZILAM PRZEZ CALĄ CIĄŻE bo to porażka.On mi nic nie powiedzial że mam ciąże zagrożoną.pan Kisielewski to prawdziwy lekarz z powolania, nie wierze w żadną zlą opinie o nim. po porodzie przyszedl do mnie po rozmawial. Lekarz idealny naprawdę polecam MARIOLA;) z SYNKIEM

Pan Kisielewski jest uprzejmy, bo przychodzi się prywatnie do gabinetu i najważniejsze, gdy ciąża przebiega normalnie.Jak natomiast wystąpią komplikacje związane ze zdrowiem dziecka to umywa ręce, można liczyc tylko na siebie. Naraził mnie i moje dziecko na cierpienie. Bardzo się na nim zawiodłam, bo liczyłam na normalny odruch ludzki, ale się nie doczekałam. Dużo obiecywał, a nic nie zrobił.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Elbląg"?

ul. 12 lutego

Dariusz Zaryjewski