lekarz Bogusław Lindner

Onkolog, Ginekolog

Super lekarz gorąco polecam. Wysłuchuje pacjentki i zawsze doradzi. Podczas badania dokładnie mówi jaka czynność zostanie wykonana. Naprwdę polecam warto.

Super lekarz gorąco polecam. Wysłuchuje pacjentki i zawsze doradzi.
Podczas badania dokładnie mówi jaka czynność zostanie wykonana. Naprwdę
polecam warto.

Świetny i bardzo kompetentny specjalista - delikatny i taktowny, a do tego cierpliwy, uprzejmy i dowcipny człowiek. Super kontakt z pacjentką. Dla mnie rewelacyjny lekarz

W moim życiu spotkałam wielu lekarzy z tej specjalności ale takiego jak prof Lindner nigdy w życiu.

lekarz ze wspaniałym ludzkim podejsciem do pacjentów,

lekarz ze wspaniałym ludzkim podejsciem do pacjentów,

Jestem stałą pacjentką doktora Lindnera od przeszło 15 lat i nie wyobrażam sobie zmiany tego lekarza. Cenię go delikatność, pełną otwartość (i atmosferę w gabinecie zachęcającą do otwartości ze strony pacjentki) i pewność swoich diagnoz, nie ma się u niego wrażenia, że coś zostało potraktowane rutynowo, ale że zawsze rozpatrzył w pełni problem. Wszystko wyczerpująco tłumaczy (jak trzeba to i łącznie z rozrysowaniem). Poświęca pacjentkom dużo czasu, żadna wizyta nie trwa krócej niż pół godziny, więc ma się pewność, że nie dochodzi do sytuacji, w której z pośpiechu coś zostaje przeoczone. Ma również specjalizację z położnictwa, więc niedawno prowadziłam u niego moją ciążę (nie jest jednak związany z żadnym szpitalem położniczym, więc nie ma możliwości, aby uczestniczył w samym porodzie). Do woreczka z zaletami doktora dorzucić jeszcze trzeba niezwykłą uprzejmość i empatię - nigdy nie bagatelizuje problemu można mu zadać każde pytanie i wielokrotnie miałam wrażenie, że doskonale rozumie moje obawy, nawet tam, gdzie ich uzasadnienie było tylko psychiczne a nie medyczne. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
LIM