dr Bogusław Madejski

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

Sympatyczny, wspaniały człowiek. Poświęcił nawet czas w niedzielę przy bardzo nagłej sprawie. Prosta lokalizacja gabinetu. Polecam każdemu.! Potrafi wszystko dobrze wyjaśnić i doradzić.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Mimo wizyt w publicznej przychodni jestem w 100%zadowolona jest to jedyny lekarz do którego chodziłam. Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce jakieś 6 lat temu teraz prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona. Kompetentny, dowcipny ma podejście do pacjentek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jego jedynym minusem może być to że nie każda z nas rozumie jego żarty... Polecam

Miły i kompetentny, nie traktuje pacjentki przedmiotowo, jak zdarza się to u innych lekarzy. Wzbudza totalne zaufanie. Jeżeli chodzi u mój przypadek, to po paru minutach wizyty zdiagnozował problem, którego przez dwa lata nie potrafili zdiagnozować inni. Między innymi lekarze ze słynnej przychodni na Parkowej w Białymstoku. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsk Podlaski"?

Wioletta Andrejuk

ulica Miodowa 8
17-100 Bielsk Podlaski
Novva Med Przychodnia Lekarzy Specjalistów
ulica Rejonowa 3a
Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego