lekarz Bogusław Pacura

Laryngolog

Byłem u doktora Pacury ,jakieś dwa tygodnie temu. Zapisałem się na wizytę prywatną.Od długiego czasu boli mnie gardło i chciałem ,żeby zrobił mi jakiś wymaz czy polecił zrobić badania ,bo w tym czasie już raz miałem anginę i przychodząc do niego znowu ją złapałem .Doktor oczywiście skupił się na obecnej sytuacji,brak reakcji na to co mówiłem ,że co prawda znowu zaczęło mnie boleć gardło ale chciałem poznać przyczynę a nie skutek.Oczywiście zignorował to ,mówiąc że trzeba wyleczyć anginę .Teraz mija tydzień od odstawienia antybiotyku i ZNOWU zaczyna boleć mnie gardło .Szkoda słów na takich lekarzy.Opinia jest negatywna i nie może być inna.Radząc się znajomych ,usłyszałem ,że muszę zrobić jakiś wymaz ,bo być może mam jakąś bakterię,no ale tutaj takiej sugestii nie usłyszałem.

Bardzo gorąco polecam. Był to 3 laryngolog do którego się udałem z moim problemem i on go rozwiązał na miejscu. Serdecznie polecam

Przyszedłem do Pana Doktora w celu nastawienia złamanego nosa. Doktor wykonał zabieg skutecznie, ale przede wszystkim pewnie, co oszczędziło dodatkowego bólu. Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i życzliwy, odpowiada na zadane pytania dokładnie i stara się wytłumaczyć wszystkie zalecenia. Zdecydowanie polecam :)

NIE POLECAM! Skarżyłam się na zawroty głowy. Doktor przeczyścił mi uszy, gwałtownie dłubiąc ostrym narzędziem, jedno dodatkowo wodą. Podskakiwałam, bo bóle były nagłe i silne. Następnego dnia znalazłam krew na poduszce i skrzepy w uchu. Cała wizyta trwała 11 min, dostałam recepte na krople i dwa leki, z których jeden jest dla pacjentow z "osłabieniem pamięci i sprawności umysłowej, zaburzeniami krążenia mózgowego itp", a drugi na zawroty. Jestem do tyłu 200 zł (130 wizyta+70 leki), bo nie będę tego stosować. Udam się do innego specjalisty.

Leki, które wpisał Pan doktor nie były kompletnie na moje objawy . Po co komuś kto nie ma kataru - krople na udroznienie nosa, lek odkrztuśny - brak kaszlu, bądź podobnych objawów.

Byłem pacjentem doktora Pacury i jestem zadowolony z jego opieki i leczenia. Gość szuka przyczyny trudności i stara się pomóc choremu. Polecam. Zalecam też wszystkim mającym problem z górnymi drogami oddechowymi przestrzeganie zasad higienicznego trybu życia. Przy centralnym ogrzewaniu obowiązkowe nawilżanie powietrza.

Polecam.

Bardzo spokojny człowiek, usunął dziecku migdałka i podciął 2 pozostałe. Zabieg przeprowadzony w mojej ocenie fachowo, nie ma powikłań, goi się prawidłowo. Dziecko na drugi dzień po zabiegu wypisane do domu.

Bardzo miły kontakt. Spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy. Trafne badania diagnostyczne i po zastosowaniu leczenia pozbycie się problemu zatok szczękowych, trwającego kilka lat.