lekarz Bogusław Pacura

Laryngolog

Byłem pacjentem doktora Pacury i jestem zadowolony z jego opieki i leczenia. Gość szuka przyczyny trudności i stara się pomóc choremu. Polecam. Zalecam też wszystkim mającym problem z górnymi drogami oddechowymi przestrzeganie zasad higienicznego trybu życia. Przy centralnym ogrzewaniu obowiązkowe nawilżanie powietrza.

Polecam.

Bardzo spokojny człowiek, usunął dziecku migdałka i podciął 2 pozostałe. Zabieg przeprowadzony w mojej ocenie fachowo, nie ma powikłań, goi się prawidłowo. Dziecko na drugi dzień po zabiegu wypisane do domu.

Bardzo miły kontakt. Spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy. Trafne badania diagnostyczne i po zastosowaniu leczenia pozbycie się problemu zatok szczękowych, trwającego kilka lat.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-170 Tuchów